UFC 293 Adesanya vs. Strickland Sydney

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – kursy bukmacherskie. Wielki faworyt w walce o pas!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na galę UFC 293 w Sydney. W walce wieczoru zmierzą się Israel Adesanya i Sean Strickland. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii średniej. Który z zawodników jest faworytem?

W walce wieczoru gali UFC 293 w Sydney zmierzą się Israel Adesanya i Sean Strickland. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski UFC w kategorii średniej. Początkowo wydawało się, że rywalem „Stylebendera” będzie Dricus du Plessis, jednak Afrykaner leczy kontuzję po pojedynku z Robertem Whittakerem.

Z tej okazji skorzystał Sean Strickland, który nie tylko wynikami sportowymi, lecz także trash talkiem utorował sobie drogę do walki z Adesanyą. Strickland wielokrotnie atakował Israela w wywiadach i najwyraźniej matchmakerzy UFC i prezes Dana White uznali, że to odpowiedni moment na to by wystawić wygadanego fightera do walki o tytuł kategorii do 84 kilogramów.

Poniżej prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali UFC 293. Który z zawodnikiem jest faworytem bukmacherów?

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – kursy bukmacherskie

Galę UFC 293: Israel Adesanya vs. Sean Strickland obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Israel Adesanya, na którego wygraną wystawiono kurs 1.20! Natomiast na zwycięstwo Seana Stricklanda wystawiono kurs 4.13.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Adesanya vs. Strickland!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments