UFC 292 sterling vs. omalley kursy bukmacherskie underdog

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – kursy bukmacherskie. Wielki underdog w walce mistrzowskiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 lipca 2023

Bukmacherzy wystawili już kursy na walkę wieczoru gali UFC 292 w Bostonie. W main evencie zmierzą się Aljamain Sterling oraz Sean O’Malley. Wielki underdog w walce mistrzowskiej! Jak prezentują się kursy na walkę Sterling vs. O’Malley?

Kolejna wielka gala organizacji UFC nadciąga wielkimi krokami. Już w nocy z soboty 19 na niedzielę 20 sierpnia odbędzie się gala UFC 292 w Bostonie.

W main evencie dojdzie do pojedynku o pas mistrzowski kategorii koguciej (-62 kg). Mistrz Aljamain Sterling podejmie pretendenta Seana O’Malleya. Sterling legitymuje się doskonałą passą dziewięciu kolejnych zwycięstw.

Sean O’Malley wygrał cztery walki pod rząd. Warto jednak wspomnieć, że ostatnie zwycięstwo „Sugara” było wielce kontrowersyjne i wielu fanów oraz ekspertów punktowało walkę na konto Petra Yana. Utalentowanemu 28-latkowi można także wytknąć małą aktywność, gdyż od października nie walczył.

Pisząc o przerwie O’Malleya należy wspomnieć, że „Funk Master” bronił pasa w maju kiedy na punkty pokonał Henry’ego Cejudo. Zmagający się z urazem Sterling nie dostał zatem zbyt wiele czasu na regenerację, powrót do pełni sił i przejście obozu przed bojem z Seanem. Na gali UFC 292 w Bostonie przekonamy się jak wielkie znaczenie miała ta stosunkowo „krótka” przerwa między kolejnymi startami Sterlinga.

-=> Oficjalny trailer gali UFC 292 znajdziecie tutaj.

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Sterling vs. O’Malley. Który z fighterów jest wielkim underdogiem według bukmacherów?

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292Sterling vs. O’Malley obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Sterling vs. O’Malley

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments