UFC 290 Robert Whittaker vs Dricus du Plessis

UFC 290: Whittaker vs. Du Plessis – bukmacherzy wskazali wielkiego faworyta! Kursy bukmacherskie.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lipca 2023

Bukmacherzy wskazali wielkiego faworyta w walce Robert Whittaker vs. Dricus du Plessis. Do pojedynku dojdzie w głównej karcie gali UFC 290, która będzie w USA sprzedawana w systemie PPV. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na to zestawienie?

Gala UFC 290 zbliża się wielkimi krokami. W jednym ze starć głównej karty gali UFC 290 zmierzą się Robert Whittaker i Dricus du Plessis. Pojedynek ten będzie oficjalnym eliminatorem do walki o pas kategorii średniej.

Bukmacherzy wskazali swojego faworyta w tym pojedynku. Trzeba przyznać, że kursy są dość zaskakujące i nie spodziewaliśmy się, aż tak wielkiej rozbieżności. Nim jednak przyjrzymy się jak dokładnie wyglądają kursy bukmacherskie przypominamy gdzie można oglądać i obstawiać galę UFC 290.

Gdzie oglądać UFC 290?

Galę UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 9 lipca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 9 lipca.

Data: 9 lipca, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 00:00, niedziela 9 lipca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 9 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 290: Whittaker vs. du Plessis – kursy bukmacherskie

Zarówno walkę Whittaker vs. du Plessis, jak i całą kartę UFC 290 możecie obstawić i oglądać na żywo na stronie bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę jakiekolwiek zdarzenie otrzymacie dostęp do Fortuna TV.

Nowi użytkownicy na start otrzymają szereg bonusów. Darmowe 20 zł wpadnie na konto za samą rejestrację, a kolejnych 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto!

Kto wygra walkę Whittaker vs. du Plessis?

Loading ... Loading ...

UFC 290: Whittaker vs. du Plessis – video zapowiedź

Organizacja UFC opublikowała rozszerzoną video zapowiedź walki Robert Whittaker vs. Dricus du Plessis. Trailer pojedynku w kategorii średniej zobaczycie poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments