UFC 290: Du Plessis w pełni zgadza się z kursami na walkę. „Nie dziwi mnie pozycja underdoga”

S
0
Opublikowano: 06 lipca 2023

Dricus Du Plessis doskonale rozumie swoją pozycję przed walką na UFC 290. Afrykaner stawiany jest w roli sporego underdoga i zabrał w tej sprawie głos podczas dnia medialnego.

-> Graj i oglądaj UFC 290 na żywo!

Były mistrz wagi półśredniej KSW jest już o krok od walki o mistrzostwo UFC. Na zbliżającej się gali w Las Vegas zmierzy się z Robertem Whittakerem w eliminatorze do starcia z Israelem Adesanyą. Du Plessis jest przed tą walką skazywany na porażkę, z czym sam zresztą się zgadza. Uważa jednak, że zbliża się jego czas, by zająć miejsce w czubie dywizji średniej.

„Nawet nie wiedziałem, że przed tą walką zawsze byłem faworytem. Ale przy takim gościu, jak Whittaker nie dziwi mnie pozycja underdoga. Na jakiej podstawie można powiedzieć: 'Nie, patrząc na kursy Dricus zbije Whittakera’? Moi rywale nie mają nic do rzeczy, tak samo ilość walk. [Robert] Miał pas, dwukrotnie walczył z mistrzem. Oprócz niego przez blisko dekadę nie przegrał z nikim innym. Na 100% zasługuje na tę pozycję.”

„Wcale nie jestem tym urażony. Jak dla mnie, to ja teraz odwrócę sytuację. To czas, bym to ja został faworytem. Ta walka mi to zapewni, na 100% to mój czas. Jest mistrz i jest pretendent – dopóki nie pokonasz championa, nikt nie uwierzy w to, że cię na to stać. Robert Whittaker słusznie jest ulubieńcem fanów i bukmacherów… Na razie, dopóki nie zajmę jego miejsca.”

UFC 290: Whittaker vs Du Plessis – Kursy bukmacherskie

Wszystkie pojedynki UFC 290 obstawicie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Nowi gracze skorzystać mogą ze znakomitej oferty powitalnej, której bonusy łącznie warte są ponad 600 zł!

Po pierwsze już za samą rejestrację na konto dodane zostanie darmowe 20 zł, a do pierwszego depozytu dołożone będzie kolejnych 10 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady będą grane BEZ RYZYKA! Jak obstawiać? Wystarczy wpłacić 100 zł i zagrać dowolny kupon za tę stawkę. W przypadku przegranego zakładu kwota wraca na konto gracza. Wartość kolejnego wzrasta do 200 zł, a ostatniego do aż 300 zł.

-> Odbierz bonusy na UFC 290!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments