UFC 287 video

UFC 287 – zapowiedź hitowej gali + najlepsze akcje uczestników [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2023

W nocy odbędzie się hitowa gala UFC 287 w Miami. W walce wieczoru Alex Pereira zmierzy się w rewanżowym starciu z Israelem Adesanyą. Prezentujemy zapowiedź wydarzenia oraz najlepsze dotychczasowe akcje zawodników, których zobaczymy ponownie w octagonie na UFC 287!

W walce wieczoru gali UFC 287 zmierzą się Alex Pereira i Israel Adesanya. W pierwszym pojedynku górą był „Poatan”, który posłał „Stylebendera” na deski i tym samym odebrał mu pas mistrzowski kategorii średniej. Były mistrz zapowiada, że może to być jego ostatnia szansa na pokonanie Pereiry oraz na powrót na tron dywizji do 84 kilogramów. Obaj zawodnicy nie walczyli od listopadowej potyczki, więc wiele może zależeć także od nastawienia psychicznego, przekonamy się jak porażka w pierwszym starciu wpłynie na postawę Adesanyi w rewanżu.

W co-main evencie zmierzą się bowiem Gilbert Burns i Jorge Masvidal, a jeśli któryś z zawodników wygra ten pojedynek po szybkim i brutalnym nokaucie to może nawet niespodziewanie uzyskać status pretendenta do pasa kategorii półśredniej.

Faworytem na papierze wydaje się być Brazylijczyk jednak nie można przekreślać stójkowych umiejętności „Gamebreda”, który wielokrotnie w przeszłości udowadniał, że potrafi wyczarować spektakularny nokaut.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 287?

Galę UFC 287 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 9 kwietnia o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 287 – zapowiedź hitowej gali

https://www.youtube.com/watch?v=I8KlaFDfVgQ

Najlepsze akcje bohaterów gali UFC 287

Zostaw ocenę
0
0