Pereira vs Adesanya 2 video

UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2, Burns vs. Masvidal – zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Organizacja UFC zaprezentowała video zapowiedź hitowej gali UFC 287, na której dojdzie do rewanżowego pojedynku Alexa Pereiry z Israelem Adesanyą. W co-main evencie lokalny bohater Jorge Masvidal zmierzy się z doskonałym grapplerem Gilbertem Burnsem.

Alex Pereira i Israel Adesanya zmierzyli się po raz pierwszy 12 listopada na gali UFC 281 w Madison Square Garden w Nowym Jorku. „Poatan” znokautował „Stylebendera” w piątej rundzie i został tym samym nowym mistrzem kategorii średniej.

Teraz pochodzący z Nigerii wieloletni król dywizji do 84 kilogramów stanie przed szansą odzyskania pasa. Zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru hitowej gali UFC 287 w Miami.

W co-main evencie wysoko notowany Gilbert Burns postara się pokonać lokalnego herosa Jorge Masvidala i zapewnić sobie przepustkę do ewentualnej potyczki o mistrzowski pas. Dla „Gamebreda” będzie to natomiast ostatnia szansa na myślenie o wielkich, kasowych pojedynkach, porażka z Brazylijczykiem może zamknąć mu drogę do fortuny i znacznie utrudnić dalszą karierę.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 287?

Galę UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty, na niedzielę 8 kwietnia. Szczegółowe informacje o transmisji z tej gali podamy wkrótce.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2, Burns vs. Masvidal – zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=Vq0FPm_7NzE
Zostaw ocenę
0
0