Leon Edwards vs. Kamaru Usman 3 zapowiedź

UFC 286: Leon Edwards vs. Kamaru Usman 3 – zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Organizacja UFC zaprezentowała rozszerzoną video zapowiedź gali UFC 286. W walce wieczoru gali w Londynie dojdzie do trzeciego starcia Leona Edwardsa z Kamaru Usmanem. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Mimo iż Leon Edwards przystępował do drugiej walki z Kamaru Usmanem po serii dziewięciu kolejnych zwycięstw to był w tamtym starciu wielkim underdogiem. „Rocky” ustrzelił jednak mistrza potężnym high kickiem i odebrał mu mistrzowskie trofeum.

Teraz sprawa wcale nie wygląda wiele inaczej, okazuje się bowiem, że bukmacherzy widzą w roli faworyta Kamaru Usmana, natomiast kurs na wygraną Anglika wynosi 3.0!

Jedno jest pewne „Nigeryjski Koszmar” zrobi wszystko by odzyskać utracony pas, wiemy że fizycznie będzie przygotowany na 100% pytanie tylko czy za siłą i kondycją pójdzie również głowa? Niejednokrotnie bowiem przekonywaliśmy się o tym, że powroty po ciężkich nokautach bywają trudne. Nie bez przyczyny mówi się, że mocnym nokautem można odebrać przeciwnikowi duszę.

Gala odbędzie się 18 marca w Londynie, więc Edwards będzie mógł liczyć na gromki doping własnej publiczności.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 286?

Galę UFC 286 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – zapowiedź

Zostaw ocenę
0
0