UFC 286: Kamaru Usman odzyska pas? Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta w walce wieczoru sobotniej gali UFC 286. Były mistrz odzyska pas i wróci na tron wagi półśredniej?

18 marca organizacja UFC powraca do Londynu. Main eventem wydarzenia będzie hitowy rewanż pomiędzy Kamaru Usmanem i Leonem Edwardsem. To już trzeci raz, kiedy zawodnicy spotkają się ze sobą w oktagonie. Na ten moment wynik ich konfrontacji to 1-1.

Ogromny faworyt w walce o pas

Pierwsza walka Usman vs Edwards miała miejsce jeszcze w 2015 roku. Wówczas po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył Nigeryjczyk. Po 7 latach zawodnicy zmierzyli się ponownie i tym razem Usman przystąpił do 6 obrony pasa, mając na koncie serię 19 zwycięstw z rzędu.

Faworyzowany mistrz prowadził na kartach punktowych, jednak Edwardsowi udało się odwrócić losy pojedynku w ostatniej rundzie, kiedy to brutalnie znokautował rywala potężnym kopnięciem na głowę. Dla Usmana była to dopiero druga porażka w karierze i pierwsza przez KO.

Teraz zawodnicy zmierzą się ponownie i kolejny raz ogromnym faworytem jest były mistrz. To on lepiej radził sobie w ostatnim starciu, a sędziowie zapisali na jego konto trzy z czterech odsłon. Również duża część kibiców jest przekonana, że Usman powróci na tron.

Kursy bukmacherskie na walkę Kamaru Usman vs Leon Edwards

Wszystkie walki UFC 286 nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0