gaethje fiziev video ufc 286

UFC 286: Justin Gaethje vs. Rafael Fiziev – zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2023

Już w najbliższą sobotę 18 marca w Londynie dojdzie do pojedynku Justin Gaethje vs. Rafael Fiziev. W co-main evencie UFC 286 zmierzy się dwóch zawodników, którzy zrobią wszystko by posłać rywala na deski. Zobaczcie video zapowiedź tej walki.

W co-main evencie gali UFC 286 w Londynie dojdzie do arcyciekawego starcia w limicie kategorii lekkiej. Doświadczony Amerykanin Justin Gaethje powróci do octagonu po porażce w walce mistrzowskiej z Charlesem Oliveirą.

Rywalem „Highlighta” będzie o pięć lat młodszy Rafael Fiziev. Legitymujący się serią sześciu kolejnych zwycięstw „Ataman” zapewne będzie chciał ustrzelić rywala i dopisać kolejne znane nazwisko do rekordu.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że obaj zawodnicy w 2022 roku stoczyli zaledwie po jednej walce w octagonie natomiast występ na gali w Londynie będzie dla obu pierwszą walką w 2023 roku. Nie ma co ukrywać że tak rzadkie starty są efektem kontuzji odniesionych w trakcie ciężkich bojów.

Wystarczy zresztą przypomnieć sobie w jaki sposób Fiziev wyzwał Gaethje do walki.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 286?

Galę UFC 286 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 286: Gaethje vs. Fiziev – zapowiedź

Zostaw ocenę
0
0