UFC 286 wyniki gali

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 marca 2023

Rozpoczynamy galę UFC 286 w Londynie! Organizacja UFC przygotowała aż piętnaście zestawień, które mają rozpalić emocje w fanach MMA na całym świecie. Przedstawiamy wyniki gali UFC 286: Edwards vs. Usman 3.

W głównej karcie walk znalazło się miejsce dla takich pojedynków jak Roman Dolidze vs. Marvin Vettori czy Justin Gaethje vs. Rafael Fiziev. Oczywiście wisienką na torcie dzisiejszego wydarzenia będzie trzecie starcie Leona Edwardsa z Kamaru Usmanem.

Nim jednak dojdzie do main cardu odbędzie się aż dziesięć walk w karcie wstępnej. Ta część wydarzenia jest mocno obsadzona reprezentantami Zjednoczonego Królestwa, a więc zawodnikami z Anglii, Szkocji czy Walii.

Zachęcamy do skorzystania z darmowej transmisji z gali UFC w Londynie, szczegóły znajdziecie poniżej.

Gdzie oglądać UFC 286?

Galę UFC 286 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Będziecie mieli też dostęp do darmowej transmisji z całej karty walk!

Darmowa transmisja z wydarzenia rozpocznie się w sobotę 18 marca o godzinie 17:30. Start głównej karty zaplanowano na godzinę 22:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki

Karta główna:

Karta wstępna:

Zostaw ocenę
0
0