UFC 286 face off

UFC 286 – bohaterowie głównych walk stanęli twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2023

Bohaterowie głównych walk wieczoru gali UFC 286 w Londynie stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej przed eventem. Zarówno Leon Edwards i Kamaru Usman jak i Justin Gaethje i Rafael Fiziev mocno mierzyli się wzrokiem. Zapowiadają się fenomenalne emocje!

Gala UFC 286 zbliża się wielkimi krokami! Już w sobotę 18 marca w Londynie dojdzie do dwóch niesamowitych pojedynków. W walce wieczoru Leon Edwards i Kamaru Usman zmierzą się po raz trzeci. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej.

W co-main evencie Justin Gathje i Rafael Fiziev stoczą bój o pozostanie w grze o najwyższe cele, przegrany tego starcia spadnie bowiem w rankingu i zostanie na pewien czas wykluczony z rozgrywki o mistrzowski pas.

Dziś bohaterowie gali UFC w Londynie stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej. Jak wyglądały staredowny zawodników?

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 286?

Galę UFC 286 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 286 – spotkania twarzą w twarz

Zostaw ocenę
0
0