UFC 285: Gamrot vs. Turner. Kiedy i o której oglądać?

S
0
Opublikowano: 04 marca 2023

Już dziś UFC 285 z walką Mateusza Gamrota! Do oktagonu wróci też jeden z najlepszych wojowników w historii: Jon Jones. Gdzie i kiedy oglądać UFC 285?

Najważniejszą walką tego wieczoru będzie starcie Jon Jones vs. Ciryl Gane, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej. Amerykanin już ponad trzy lata nie był widziany w oktagonie, a występem w Las Vegas zadebiutuje w królewskiej kategorii. Dla wielu ewentualna wygrana popularnego „Bonesa” zakończy dyskusję na temat Kto jest najlepszym zawodnikiem w historii?

UFC 285: Gamrot vs. Turner. Kiedy i gdzie oglądać?

Jeden z najlepszych polskich lekkich wraca do walki po porażce przez jednogłośną decyzję z Beneilem Dariushem. Mateusz Gamrot walkę na UFC 285 przyjął niemalże na ostatnią chwilę, czym zaimponował ekspertom i kibicom na całym świecie. Rywalem byłego podwójnego mistrza KSW będzie niepokonany od 5. pojedynków Jalin Turner.

Amerykanin szykował się do pojedynku z Danem Hookerem, a więc fighterem o kompletnie innej stylistyce. Nie można też porównywać doświadczenia i umiejętności, jakie prezentuje Mateusz Gamrot. Kiedy i gdzie oglądać? Walka Gamrot vs. Turner znalazła się w karcie głównej UFC 285, która startuje o godzinie 4:00 polskiego czasu w niedzielny poranek 5 marca.

-> Oglądaj walkę Mateusz Gamrota na żywo! <-

UFC 285. O której walczy Mateusz Gamrot?

Pojedynek Gamrot vs. Turner będzie drugim w najważniejszej części gali UFC 285. Oznacza to, iż Polak z Amerykaninem w oktagonie znajdą się około 4:30 polskiego czasu w niedzielny poranek. Gdzie obejrzeć walkę Gamrota? Transmisja na żywo z walki Mateusza dostępna będzie dla wszystkich użytkowników bukmachera Fortuna!

Gamrot vs. Turner – kursy

Również całą galę UFC 285: Jones vs Gane obejrzycie na żywo na stronie i w aplikacji Fortuny! Dostępna będzie również transmisja TV, do której wymagany jest jednak odpowiedni pakiet u dostawcy. Tymczasem walkę Gamrot vs Turner za darmo obejrzeć można właśnie w Fortunie.

Jak oglądać UFC 285? Wystarczy otworzyć konto, odebrać BONUS oraz darmowe 20 zł i postawić dowolny zakład. Były mistrz KSW jest zdecydowanym faworytem i mało kto wierzy w to, że „The Tranatula” go zaskoczy. Warto zatem obejrzeć walkę Mateusza Gamrota na żywo!

Zostaw ocenę
0
0