ufc 284 twarzą w twarz

UFC 284 – zawodnicy twarzą w twarz na ważeniu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lutego 2023

Bohaterowie gali UFC 284 stanęli twarzą w twarz na oficjalnej ceremonii ważenia. Nie zabrakło intensywnych face offów podczas, których matchmaker Mick Maynard musiał pilnować by zawodnicy nie skoczyli sobie do gardeł.

Tradycyjnie przed galą UFC odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Zawodnicy, których zobaczymy w akcji już dziś w nocy najpierw musieli stanąć twarzą w twarz. Nie zabrakło intensywnych spojrzeń, a niektórzy aż kipieli energią.

Matchmaker Mick Maynard musiał pilnować by niektórzy z zawodników nie skoczyli sobie do gardeł jednak na szczęście oficjalna ceremonia ważenia przebiegła w miarę sprawnie i fighterzy nie wdawali się w przepychanki, ani bójki.

Galę UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

Start transmisji z głównej karty wydarzenia wyznaczono na godzinę 4:00, natomiast karta wstępna rozpocznie się równo o północy.

  • Główna karta – start transmisji zaplanowano na 4:00.
  • Karta wstępna – start transmisji rozpocznie się o godzinie 00:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Bohaterowie gali UFC 284 twarzą w twarz

Wyniki ważenia znajdziecie tutaj. UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski – wyniki ważenia. Jeden z uczestników gali przekroczył limit!

Zostaw ocenę
0
0