Makhachev vs. Volkanovski UFC

UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski – zapowiedź superfightu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lutego 2023

Na gali UFC 284 dojdzie do superfightu między Islamem Makhachevem, a Alexandrem Volkanovskim. Organizacja UFC zaprezentowała epicką zapowiedź tego eventu. Już w najbliższy weekend Dagestańczyk i Australijczyk staną do walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej. Zobaczcie video zapowiedź superfightu do którego dojdzie na gali UFC 284.

O tym wydarzeniu napisano i powiedziano już w zasadzie wszystko. W main evencie gali UFC 284 w Perth zmierzą się Islam Makhachev, mistrz kategorii lekkiej oraz Alex Volkanovski mistrz kategorii piórkowej. Specjalnie na tą okazję „The Great” przenosi się do kategorii do 70 kilogramów by stawić czoła dagestańskiemu zapaśnikowi.

Dziś organizacja UFC opublikowała epicką zapowiedź gali, która odbędzie się w nocy z 11 na 12 lutego. Materiał video zatytułowano „The Super Fight is On” i ma ona nakręcać hype na sprzedaż PPV. W ostatnich dniach Dana White zapowiadał, że zainteresowanie eventem jest wielkie i jest szansa na pobicie przynajmniej kilku rekordów związanych ze sprzedażą PPV. Więcej na ten temat tutaj. Dana White: „Makhachev i Volkanovski są najlepsi na świecie. Oni pobiją rekord McGregora!”

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski – zapowiedź superfightu

Zostaw ocenę
0
0