UFC 283 gdzie oglądać

UFC 283: Teixeira vs. Hill – gdzie oglądać? O której transmisja TV? Stream online

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się gala UFC 283: Teixeira vs. Hill. Tym razem najlepsza liga MMA na świecie zawita do brazylijskiego Rio. Gdzie oglądać to wydarzenie? O której rozpoczyna się transmisja telewizyjna? Gdzie oglądać stream online z gali UFC 283?

W walce wieczoru gali w Rio zmierzą się Glover Teixeira i Jamahal Hill. Stawką pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski w kategorii półciężkiej (-93 kg). Na papierze faworytem tego starcia jest doświadczony Brazylijczyk, który był już w przeszłości mistrzem i zrobi wszystko by odzyskać utracony pas. Wiele lat młodszy i głodny sukcesu Amerykanin spróbuje zapewne zaskoczyć weterana w stójce. Co ciekawe kursy bukmacherskie stawiają jednak w roli faworyta Jamahala Hilla.

W drugiej z walk wieczoru dojdzie do czwartej batalii między Deivesonem Figueiredo, a Brandonem Moreno. Doskonała rywalizacja tych dwóch zawodników sprawiła, że fani z wielką pasją zainteresowali się losami zawodników walczących w dywizji koguciej. Bilans po trzech starciach wynosi 1-1-1, każdy z zawodników zanotował po wygranej, w jednej z walk padł remis, a także każdy przegrał jedno ze starć. Ciężko jest tu wskazać faworyta i nawet bukmacherzy ani trochę nie skłaniają się w stronę jednego z zawodników.

W karcie walk znalazło się jeszcze wiele doskonałych nazwisk zwłaszcza jak chodzi o reprezentantów kraju kawy: Gilbert Burns, Jessica Andrade, Mauricio Shogun Rua czy Johnny Walker to z pewnością nazwiska, które przyciągną brazylijskich fanów na trybuny i przed telewizory.

Gdzie oglądać UFC 283?

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

  • Główna karta – start transmisji zaplanowano na 4:00.
  • Karta wstępna – start transmisji rozpocznie się o godzinie 00:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Karta główna:

Glover Teixeira vs. Jamahal Hill – main event, o wakujący pas LHW
Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno – co-main event, o pas FLW
Gilbert Burns vs. Neil Magny
Jessica Andrade vs. Lauren Murphy
Paul Craig vs. Johnny Walker

Karta wstępna:

Ihor Potieria vs. Mauricio Rua
Brunno Ferreira vs. Gregory Rodrigues
Melquizael Costa vs. Thiago Moises
Gabriel Bonfim vs. Mounir Lazzez
Shamil Abdurakhimov vs. Jailton Almeida
Luan Lacerda vs. Cody Stamann
Ismael Bonfim vs. Terrance McKinney
Warlley Alves vs. Nicolas Dalby
Zarah Fairn vs. Josiane Nunes
Daniel Marcos vs. Saimon Oliveira

Kursy bukmacherskie na UFC 283.

kursy bukmacher ufc 283
Zostaw ocenę
0
0