Tyrone Spong video

Tyrone Spong, były mistrz GLORY i It’s Showtime złapał anakondę gołymi rękami [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Tyrone Spong, były mistrz kikcbokserskich organizacji GLORY oraz It’s Showtime, a także były posiadacz pasów WBC i WBO Latino w kategorii ciężkiej przebywa aktualnie w rodzinnym Surinamie. Zawodnik często zamieszcza zdjęcie ze zwierzętami, a tym razem opublikował film na którym gołymi rękami łapie anakondę.

Tyrone Spong to zawodnik, którego powinni kojarzyć nie tylko fani kickboxingu czy boksu. „King of the Ring” przez wiele lat trenował bowiem z braćmi Alistairem i Valentijnem Overeem oraz Gilbertem Yvelem. Nawet gdy panowie przenieśli się do USA by trenować MMA robili to w jednym klubie, nieistniejącym już dziś Blackzillians.

Lista zwycięstw Sponga w kickboxingu robi piorunujące wrażenie. Tyrone pokonał między innymi takich zawodników jak: Zabit Samedov, Melvin Manhoef, Peter Aerts, Remy Bonjasky. Toczył także przegrane decyzjami boje z Alistairem Overeemem i Jeromem Le Bannerem.

Spong miał być jednym z zawodników, którzy swoim nazwiskiem wypromują WSOF (aktualnie PFL). Zawodnik stoczył dwie walki w organizacji, obie wygrał, a miał zaplanowane w tej organizacji trzy inne pojedynki do których z różnych przyczyn ostatecznie nie doszło.

Po serii czternastu kolejnych zwycięstw w boksie Spong miał się w październiku 2019 roku zmierzyć z Oleksandrem Usykiem. Z tej walki także nic nie wyszło, podobnie jak ze starć z Bigfootem Silvą w MMA, oraz Andre Tabitim w boksie. Ostatnią walkę Spong stoczył w styczniu 2022 roku przegrywając po ground and pound z Sergeiem Kharitonovem w main evencie gali Eagle FC 44 w Miami.

Teraz zawodnik przebywa w Surinamie skąd pochodzi jego rodzina i co rusz zamieszcza w social mediach zdjęcia z różnymi zwierzętami z Amazonii. Teraz fighter zamieścił w sieci nagranie na którym gołymi rękami łapie anakondę.

Zostaw ocenę
0
0