NEWSY

Tyron Woodley: „Demian Maia może poczekać na swoją kolej. Najpierw walka z GSP lub Nickiem Diazem”

Pinterest LinkedIn Tumblr

W weekend mieliśmy przyjemność oglądać kolejny świetny występ brazylijskiego asa parteru, który według wielu zyskał status topowego pretendenta do walki o pas mistrzowski. Tymczasem obecny mistrz Tyron Woodley zapowiada, że Maia może być zmuszony do ustawienia się w kolejce:

„Walki z GSP czy Nickiem Diazem są bliższe zrealizowania niż wam się wydaje. Nie bez przyczyny uchylałem rąbka tajemnicy w ostatnich tygodniach. To są naprawdę realistyczne opcje i mogą zmusić Demiana do oczekiwania na swoją kolej.”

Woodley wypowiedział się również na temat „specjalistów” w jednej dziedzinie:

„Przygotowania do walki z Thompsonem były najgorszymi w mojej karierze, okropnie jest szykować się do walki ze specjalistą w jednej dziedzinie. Niestety akurat w mojej dywizji jest dwóch takich gości pierwszym jest Stephen, który jest świetny w karate natomiast drugim jest Demian Maia, który jest kapitalnym zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu. Chciałbym by walki z takimi zawodnikami się skończyły i bym mógł mierzyć się z wielopłaszczyznowymi zawodnikami, dobrymi w każdym aspekcie, a nie wybitnymi w jednej dziedzinie.”

Comments are closed.