FEN

Tymoteusz Świątek: ,,Wyjdę jak po swoje i wygram”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tymoteusz Świątek (15-4, 7 KO, 6 SUB) zmierzy się Pawłem „Trybsonem” Trybałą (3-3, 3 KO) podczas gali Fight Exclusive Night 20 ‚Next Level”, która odbędzie się 10 marca w Warszawie.

No oficjalnej stronie federacji FEN możemy przeczytać wywiad z popularnym Omenem, który zdradził kiedy dowiedział się o walce z Trybsonem oraz gdzie będzie przygotowywać się do tego pojedynku.

,,Trochę już wiem, pewnie ponad dwa tygodnie. Dostałem telefon i od razu się zgodziłem. Warunki mi odpowiadały, nie było z czym zwlekać. Jestem zawodnikiem, jestem wojownikiem, mogę się bić z każdym. Cieszę się, że 10 marca wyjdę naprzeciwko Trybsona. To dobry zawodnik, widziałem kilka jego walk. Jest dobry, ale… ale ja jestem lepszy. Więc, Paweł, sorry, ale będę musiał cię pokonać.”

,,Będę zasuwał każdego dnia. Muszę zgubić trochę brzucha, wyrzeźbić się, kaloryfer i te sprawy. A tak poważnie, to wychodzę na trening i walczę o swoje marzenia. To jest dla mnie motywacja, by każdego dnia wstawać rano i się nie poddawać. Zwycięstwo z Trybsonem będzie dla mnie ważne. Coś udowodnię sobie, ale i wszystkim moim hejterom. Paweł, szanuję cię jako zawodnika, ale będziesz musiał ze mną przegrać. Omen wraca w wielkim stylu od zwycięstwa na FEN 20.”

Cały wywiad możecie przeczytać w poniższym linku:

Świątek przed FEN 20: Sorry Paweł, ale będę musiał cię znokautować

 

 

 

Comments are closed.