tymoteusz łopaczyk rozpracował briana hooia na ksw 95

Tymoteusz Łopaczyk rozpracował Briana Hooia

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2024

Brian Hooi i Tymoteusz Łopaczyk stanęli do boju na gali KSW 95 w Olsztynie. Holender zapowiadał, że pojedynek będzie kandydował do miana walki wieczoru.

Brian Hooi stoczył kolejny pojedynek w klatce federacji KSW. Na gali KSW 95 w Olsztynie Hooi zmierzył się z Tymoteuszem Łopaczykiem.

Łopaczyk, który wskoczył do rozpiski jako późne zastępstwo nie zdołał zbić wagi i przekroczył dopuszczalny limit o półtora kilograma.

Niskie kopnięcia Łopaczyka na otwarcie walki. Brian Hooi idzie do przodu jednak to Polak ładnie okopuje nogi oponenta. Dobra wymiana w krótkim dystansie. Bardzo dobra kombinacja Łopaczyka, który trafia rywala. Kiedy Hooi zaczął się rozkręcać Polak natychmiast skrócił dystans i starał się obalić rywala. Hooi jednak odwrócił sytuację i wracamy do walki na pięści. Brian Hooi będzie miał problem z poruszaniem w kolejnych rundach.

Niespodziewana próba klinczu w wydaniu Briana Hooia. Łopaczyk łatwo ją rozrywa. Holender trafia prostymi. Tymoteusz stara się walczyć z kontry. Dobra akcja bokserska Polaka. Brian trafia jednak Łopaczyk schodzi z linii ciosów i ucieka do boku. Tempo walki spadło jednak zawodnicy wciąż wymieniają ciosy. Udane sprowadzenie w wykonaniu Łopaczyka. Wracamy do stójki jednak Polak szybko ponownie przenosi starcie na matę. Bardzo dobra praca Łopaczyka, który trafia Hooia raz po raz. Próba duszenia w wykonaniu Polaka. Brian jednak nie odklepał, a w ostatniej sekundzie przyjął mocny łokieć w głowę.

Tymoteusz Łopaczyk szybko przenosi walkę na matę. Hooi wstaje jednak Polak ponownie obala oponenta. Łopaczyk męczy rywala. Łopaczyk stabilizuje pozycję i próbuje atakować ciosami z góry. Pewna kontrola Polaka w parterze. Dobra, brutalna, metodyczna praca Tymoteusza Łopaczyka.

Tymoteusz Łopaczyk pokonał Briana Hooia po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments