Tsarukyan obiera na cel Chandlera! „Jeśli myślisz, że dojdzie do walki z Conorem, to…”

S
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Arman Tsarukyan nie przestaje wyzywać Michaela Chandlera. Ormianin po ostatnim zwycięstwie zaczepił Amerykanina w social mediach.

Były mistrz wagi lekkiej Bellatora różnie radzi sobie w oktagonie, ale mimo wszystko pozostaje jedną z największych gwiazd dywizji. Popularny „Iron” niejednokrotnie wyzywał na walkę Conora McGregora, z którym spotkał się w najnowszym sezonie programu The Ultimate Fighter. Do ich pojedynku miałoby dojść pod koniec roku, choć stoi to pod znakiem zapytania.

Irlandczyk wciąż nie dołączył bowiem do puli testowanych przez USADA. Sytuację tę chce wykorzystać Arman Tsarukyan, który w miniony weekend znokautował Joaquima Silvę na UFC Vegas 75. Popularny „Ahalkalakets” najpierw na mikrofonie rzucił wyzwanie Chandlerowi, a później to samo zrobił w social mediach:

„Hej, Michael Chandler, jeśli myślisz, że dojdzie do twojej walki z Conorem, to jesteś głupi, jak twoje oktagonowe IQ.”

Ormianin jeszcze w styczniu, przed ogłoszeniem trenerów TUF-a, zaczepiał „Iron Mike’a” na Twitterze. Tsarukyan już wtedy podawał w wątpliwość oktagonowe IQ Amerykanina, który zbywał uszczypliwości młodego zawodnika. Podobnie zresztą jak wyzwania rzucane przez Mateusza Gamrota, a o obu panach wypowiedział się w podcaście Michaela Bispinga.

„Nie odpowiedziałem mu, bo nie widziałem żadnej jego walki. Nie chcę nikogo obrazić i nie mówię, że nie wiem, kim jest. Po prostu nie widziałem żadnego jego pojedynku. Wiem tyle, że bił się z Gamrotem, ale jego walk też nie oglądałem. Doceniam wyzwanie, sam też bym tak zrobił. Ale dzięki gościu, nie. Rozmawiamy o Conorze, o TUF-ie, więc myślicie, że obchodzi mnie jakiś Arman Tsarukyan z niemym „T” w nazwisku?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments