Archiwum

Trzy walki o pas na finałowej gali PLMMA 26 w Legionowie

Pinterest LinkedIn Tumblr

plmma 26

Mocnym akcentem zakończy 2013 rok prowadzona przez Mirosława Oknińskiego Profesjonalna Liga MMA. Finałowa gala odbędzie się 28 grudnia w Legionowie, a walce wieczoru wystąpi Damian „Polish Pitbull” Grabowski (18-1). Kibice doczekają się też walki o pas wagi koguciej z udziałem Tymoteusza Świątka (12-1).

 

Podczas gali PLMMA 26 odbędą się jeszcze dwie walki o pasy mistrzowskie. Michał Gutowski (6-5-1) zmierzy się z Maciejem Browarskim (9-5) o tytuł wagi półciężkiej. Pojedynek miał pierwotnie odbyć się na gali Gladiator Arena 5 w Pyrzycach.

 

Na finałowej gali Profesjonalnej Ligi MMA po raz trzeci do klatki wejdzie Lena Tkhorevska. Jej rywalka nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że stawką pojedynku będzie pas wagi atomowej (do 48 kg). Drugą walkę w formule MMA stoczy utytułowany kickbokser, 48-letni Józef Warchoł (1-0), który w debiucie na wrześniowej gali w Pruszkowie pokonał Kamila Bazelaka (0-2). W karcie walk znalazł się także Adam Okniński (2-1), który będzie chciał odbudować się po porażce z Łukaszem Klingerem na gali w Białymstoku.

 

 

 

 

Comments are closed.