Archiwum

Trzy starcia rangi mistrzowskiej na BAMMA 13, 14-go września

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

BAMMA 13

Co prawda do 13-tej gali brytyjskiej organizacji zostało jeszcze sporo czasu, a i część z walk nie została jeszcze ujawniona, ale dotychczas potwierdzone starcia naprawdę robią wrażenie. W walce wieczoru, w pojedynku o pas BAMMA w wadze półciężkiej, pogromca Marcina Łazarza, niepokonany Max Nunes [11-0] zmierzy się z mocnym Holendrem, który był niedawno bohaterem miłej dla nas niespodzanki (został znokautowany przez Macieja Browarskiego na majowym FFC 4), a mowa tu oczywiście o Jasonie Jonesie [19-10].
W co-main evencie: jeden z czołowych brytyjskich półśrednich – Jim Wallhead [24-7] – powalczy o pas w wadze do 77 kg. przeciwko z doświadczonym Eddym Ellisem [18-15-1].
W kolejnym pojedynku wagi mistrzowskiej: znany z UFC i KSW – Curt Warburton [12-3] – wreszcie powalczy o upragniony pas dywizji lekkiej, a na drodze do szczęścia stanie mu trenujący m.in.: w teamie Jacksona – Jake Murphy [6-2, 1 NC].

Jednym z wartych odnotowania wydarzeń wrześniowej gali będzie powrót do walk w Anglii, finalisty TUFa: UK vs. Astralia – Colina „Freakshow” Fletchera [8-3]. Bardzo specyficznie zachowujący się fighter zawalczy z Walijczykiem Timem Newmanem [10-3].