NEWSY

Trzy nowe walki ogłoszone na galę UFC w Denver

Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja UFC ogłosiła trzy nowe zestawienia na galę w Denver. W najciekawszym z pojedynków była mistrzyni Germaine de Randamie podejmie Raquel Pennington.

Faworytką mimo wszystko powinna być Pennington, która po serii czterech zwycięstw nie dała rady odebrać pasa mistrzowskiego Amandzie Nunes. Długa pauza de Randamie i jej notoryczne problemy ze zdrowiem na pewno nie wpłyną korzystnie na formę zawodniczki i poziom przygotowania do walki z niedawną pretendentką.

W drugim z ogłoszonych starć zmierzą się dwie fighterki, które przegrały z Mackenzie Dern. Mowa o Ashley Yoder i Amandzie Cooper, które delikatnie mówiąc nie robią furory w UFC.

W trzecim z ogłoszonych starć 20-letnia Maycee Barber skrzyżuje rękawice z Maią Stevenson. Młoda zawodniczka, która wypłynęła na szersze wody po udanym występie w programie Dana White Tuesday Night Contender Series zapowiada, że zrobi wszystko by zostać najmłodszą mistrzynią w historii UFC. Zdaje się, że kiedyś już coś podobnego słyszeliśmy, z takim nastawieniem na początku kariery w UFC walczyła Paige VanZant, wszyscy wiemy jak to się skończyło.

Comments are closed.