Zbigniew Raubo o Szpilce

Trener Raubo o walce Szpilki na KSW Colosseum 2: „Czy to jest spełnienie marzeń kogoś kto chciał zostać mistrzem świata?” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 kwietnia 2023

Trener Zbigniew Raubo był gościem w nowym studiu telewizyjnym portalu FanSportu. W trakcie rozmowy trener poruszył wiele ciekawych tematów, a jednym z nich była dyskusja o walce Artura Szpilki na KSW Colosseum 2.

Zbigniew Raubo w ostatnich miesiącach jest rozchwytywany przez dziennikarzy branżowych portali. Trener pięściarstwa udzielił wielu wywiadów zarówno na temat freaków jak i szeroko pojętej profesjonalnej sceny MMA i boksu.

Raubo pojawił się jako gość w nowym studiu telewizyjnym portalu FanSportu. Trener wypowiedział się tam na temat walki Artur Szpilka vs. Mariusz Pudzianowski do której dojdzie na gali KSW Colosseum 2.

Oto co na temat tego pojedynku i ambicji sportowych „Szpili” powiedział Raubo:

Oczywiście, Arturze pozdrawiam. Jest to wielkie wyzwanie na Narodowym z Mariuszem Pudzianowskim. No jest to naprawdę wyjątkowe widowisko sportowe. Tak, naprawdę spełnienie marzeń kogoś, kto chciał być mistrzem świata w boskie… To nie jest sarkazm. To jest moje zdanie. Czy to jest spełnienie marzeń kogoś, kto chciał być mistrzem świata?

Zbigniew Raubo o Łaszczyku, Szpilce, freakach i MMA

Zostaw ocenę
0
0