trener zbigniew raubo krytykuje włodarczyka i szpilkę video

Trener Raubo krytycznie o Diablo i Szpilce: „Powinni być wielkimi mistrzami świata, a oni się bawią” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lipca 2024

Zbigniew Raubo skrytykował plany walki Krzysztofa Włodarczyka na gali freakowej. Trener Raubo wspomniał nie tylko Diablo, lecz także Artura Szpilkę.

Zbigniew Raubo udzielił wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy padł temat występów znanych pięściarzy w pojedynkach, które ciężko nazwać sportowymi. Tuszyński wymienił nazwiska Tomasza Adamka, Krzysztofa Włodarczyka czy Artura Szpilki.

Artur Szpilka w ostatnich latach toczy walki na zasadach MMA w federacji KSW. Tomasz Adamek także zameldował się w klatce KSW by stoczyć w niej bokserski pojedynek z Mamedem Khalidovem. Krzysztof Włodarczyk po startach na małych galach bokserskich podjął decyzję o podpisaniu kontraktu z freakową organizacją

Zapytany o to czy chciałby zobaczyć walkę Diablo vs Szpilka trener Raubo odpowiedział:

– Nie. Po pierwsze i jednego i drugiego znam. Z jednym i z drugim miałem wiele wspólnego. Z „Rudym” (Włodarczyk) dziewięć lat dzień w dzień. Ze „Szpilą” około czterech lat. Obaj byli na początku wejścia w karierę. No Krzysiek był mistrzem świata, a Szpila nie zdążył być mistrzem świata bo gdzieś po drodze pobłądził. Artur miał papiery na doskonałego boksera, ale coś poszło nie tak. Szpilka vs Diablo? Pójdzie duża kasa, wyjdą, zero aspektu sportowego.

– Ktoś mi kiedyś zadał pytanie: 'Co bym zrobił, jakbym wiedział, że „Rudy” będzie kiedyś we freakach?’, wykopałbym go z sali. Ja zdania nie zmieniam, ale to jest droga Krzyśka, to jest droga Szpilki. Powinni jeden i drugi być wielkimi mistrzami świata, zasiadać w zarządach federacji bokserskich, a oni się bawią gdzieś w te freaki, no i zarabiają.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments