trener raubo o fury vs usyk

Trener Raubo: „Fury powinien przegrać przed czasem, zlekceważył Usyka” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2024

Trener Raubo wypowiedział się na temat walki Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem. Zdaniem doświadczonego trenera Anglik zlekceważył Ukraińca.

Zbigniew Raubo był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy nie mogło zabraknąć tematu walki unifikującej mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej.

Trener Raubo podsumował pojedynek Fury vs Usyk, a także wskazał błąd popełniony przez sędziego. Doświadczony szkoleniowiec powiedział także kto będzie faworytem rewanżowego pojedynku.

– W boksie zawodowym nie ma liczenia na stojąco. Fury leżał na linach, ale z tego co ja wiem liny nie są podłogą. Sędzia przerywając walkę zaczął liczyć i był gong. Oczywiście gong kończy rundę. To był błąd sędziego, w momencie kiedy powiedział stop powinien walkę przerwać i Fury powinien tę walkę przegrać przed czasem.

– Sama punktacja to nie jest jakiś wielki przekręt. Ja punktowałem wygraną Fury’ego, ale sędziowie tak wypunktowali i chwała im za to. Na rewanżu może być całkiem inaczej. Fury po prostu zlekceważył Usyka, nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Jednak ten Usyk i ta dziewiąta runda zmieniła cały obraz tej walki. Pavarotti wszedł na ten Mount Everest. W rewanżu faworytem jest Fury.

Kto wygra walkę Usyk vs Fury 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments