Trener Okniński zachwycony walką Błachowicz vs Pereira. „Sztos. On jest do obalenia i do ogrania na ziemi”

S
0
Opublikowano: 18 maja 2023

Zdaniem Mirosława Oknińskiego Jan Błachowicz trafił w „dziesiątkę” przyjmując walkę z Alexem Pereirą. Popularny trener zdradził też, co jego zdaniem Polak zrobić w tym pojedynku.

Starcie to będzie co-main eventem gali UFC 291, która odbędzie się 29 lipca w Salt Lake City. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj: Jan Błachowicz vs. Alex Pereira na UFC 291 w Salt Lake City!

Trener Okniński sugeruje Błachowiczowi prosty game plan

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów nie ukrywał zadowolenia z powodu ogłoszenia tego pojedynku. W rozmowie z MMA- bądź na bieżąco zasugerował też, że „Cieszyński Książę” nie powinien przekombinować z taktyką na walkę.

To jest sztos. Najlepszy w ogóle wybór. Gość nie umie parteru, nie umie zapasów, lubi się bić! Można się z nim pobić i go jeszcze poprzewracać. Ja to bym zrobił taki prosty plan: nap***dalanka, dwie-trzy minuty i tam w czwartej bym go obalił i jeszcze bym mu kokosów nabił na ziemi, albo go poddał. I później znowu, bitka, bitka, znowu obalenie.

Moim zdaniem on jest do obalenia i na ziemi do ogrania. A nawet, jeśli go nie podda, to go może rozbijać. Wtedy będzie łatwiejszy w stójce. Ta walka powinna tak wyglądać, że: wojna w stójce, obalenie, wojna na ziemi. No i może nie być następnej rundy. A jak będzie następna runda, to to samo.

Mirosław Okniński podkreślił też, że walka Błachowicz vs Pereira to znakomite medialnie zestawienie. Skrytykował przy okazji tych, którzy uważają, że ewentualna wygrana nie przybliży Janka do title shota.

Medialnie – jest bomba. Ktoś tam p**przy jakieś bzdury, że „to cofa Janka od walki o pas”. Jak walczysz medialne walki, to nie cofasz się! Jeżeli walczysz medialne walki, to ty idziesz do góry. Możesz być 10. w rankingu, jak walczysz medialną walkę, to możesz dostać tę o pas. Ja uważam, że dla Janka: mega walka. To jest strzał w dziesiątkę!

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs Pereira

Cała karta walk UFC 291 dostępna będzie w transmisji na żywo w Fortuna TV. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na galę UFC 291

Zostaw ocenę
3
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments