Topuria przekonany o szybkiej i łatwej wygranej nad Volkanovskim! „Ludzie myślą, że to będzie trudna walka…”

S
0
Opublikowano: 11 lipca 2023

Ilia Topuria już wkrótce powinien spotkać się w klatce z Alexandrem Volkanovskim. Hiszpan gruzińskiego pochodzenia jest pewien, że skończy Australijczyka przed czasem.

„The Great” w ubiegły weekend powrócił do dywizji piórkowej na pojedynek z tymczasowym mistrzem Yairem Rodriguezem. Meksykanin był sporym underdogiem, ale wszyscy zastanawiali się, czy jego nietuzinkowy styl nie zaskoczy Alexa. Wszystko skończyło się jednak po jednostronnej dominacji i TKO w 3. rundzie.

Już chwilę później Volkanovski spotkał się z Ilią Topurią, z którym to najprawdopodobniej zmierzy się w kolejnej obronie. Niepokonany „El Matador” był gościem w programie The MMA Hour, gdzie powiedział, że jest przekonany o swojej wygranej nad Alexandrem. Co więcej, młody fighter uważa, że skończy go przed czasem!

„Mam w sobie dużo pewności siebie, zawsze. Nie mam żadnych wątpliwości, że mogę go z łątwością pokonać. Ludzie myślą, że to będzie trudna walka, a on, że będę jego najłatwiejszym rywalem w karierze. Zobaczymy, zobaczymy….”

„Tak się zastanawiałem nad tą walką, analizowałem i wyobrażałem ją sobie w głowie… Widziałem oczyma wyobraźni, jak nokautuję go na przestrzeni 2. rund. Wyobrażam sobie, że go nokautuję, może nawet w 1. rundzie.”

„Pas zdobył pokonując gościa, który prze do przodu. Ze mną tak nie można, ze mną tak się nie robi. Zwłaszcza, jeśli masz taki boks – jest strikerem. Skończę go, skończę go w 1. rundzie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments