Tony Ferguson pakuje się w kłopoty?! Ostry wpis zawodnika o Danie White!

S
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Zdecydowana większość fighterów UFC niekoniecznie w ostrych słowach krytykowała Danę White’a. Inny ton przybrał Tony Ferguson, którego wpis na Twitterze na pewno nie spodoba się przełożonemu!

Gwoli przypomnienia, mowa oczywiście o sytuacji z sylwestrowej nocy. Przebywający w Cabo San Lucas państwo White zostali nagrani w trakcie sprzeczki w klubie. Wówczas to prezydent UFC uderzył swoją dłoń z otwartej dłoni, co odbiło się szerokim echem w świecie.

Sam Dana nagrał wideo, w którym wyjaśnił okoliczności i… w zasadzie to tyle. Organizacja nie pociągnęła go do żadnej odpowiedzialności, choć szybko pojawiły się głosy, iż White powinien opuścić urzędowane przez siebie stanowisko. W jego obronie stanął między innymi Jamahal Hill, a nawet otwarcie sprzeciwiający się przemocy domowej Derek Brunson, który jeszcze w styczniu napisał na Twitterze:

„Czy Dana White popełnił błąd, TAK. Mężczyźni nie powinni bić kobiet. Czy uważam, że to pokazuje jakim człowiekiem jest? NIE. Dana jest częścią drugiej szansy. Wypowiedzenie się na ten temat i ominięcie dwóch eventów wystarczy! Przyznał, że popełnił błąd!”

Od niesławnego wydarzenia minęło już sporo czasu, a ze środowiska fighterów UFC rzadko padały wypowiedzi krytykujące zachowanie prezydenta organizacji. Tymczasem Tony Ferguson zamieścił bardzo mocny wpis na temat przełożonego nawiązując przy okazji do jego relacji z zawodnikami.

„Potrzebny będzie pozew zbiorowy, aby niektórzy „nietykalni” zasmakowali swojego własnego lekarstwa *plask*. Skoro ten s***wiel w ten sposób publicznie potraktował swoją kobietę, to jak myślicie, jak traktuje swoich fighterów za kulisami”

Sam prezydent UFC nie zabrał w tej sprawie głosu. Niewykluczone jednak, że temat pojawi się już na najbliższych konferencjach prasowych związanych z galą UFC 285.

Kursy bukmacherskie na UFC 285: Jones vs. Gane

Galę UFC 285 obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dodatkowo Fortuna przygotowała specjalny bonus dla nowych użytkowników. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Dodatkowo aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Zasady są bardzo proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Zostaw ocenę
0
0