Tomasz Sarara po KSW 81

Tomasz Sarara rozgoryczony komentuje: „Jeśli ostatnim razem miałem żal do sędziego to tym razem mam duże pretensje…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2023

Tomasz Sarara udzielił wywiadu po gali KSW 81. Kickbokser odpowiadał na pytania Artura Mazura, dziennikarza prowadzącego program Klatka po Klatce. Sarara był mocno rozgoryczony zarówno przerwaniem jak i wynikiem walki z Errolem Zimmermanem.

Tomasz Sarara przegrał przez techniczny nokaut na KSW 81. Polak musiał uznać wyższość Errola Zimmermana, który trafił go w stójce, a następnie wykorzystał moment słabości Sarary, który zasłonił głowę, odwrócił się najpierw bokiem, a następnie plecami do rywala i leżąc nie bronił się aktywnie. Cios i przerwanie pojedynku możecie zobaczyć tutaj. KSW 81: Errol Zimmerman znokautował Tomasza Sararę!

Na backstage’u po gali Sarara spotkał się z dziennikarzami, a na początku rozmowy odpowiedział na pytania zadawane przez Artura Mazura, dziennikarza prowadzącego program Klatka po Klatce. Oto co po walce na gali KSW w Tomaszowie Mazowieckim powiedział Tomek:

„Nie chciałbym wyjść na tego gościa, który zawsze narzeka na sędziów, że przerwali, ale jeśli ostatnim razem miałem żal do sędziego to tym razem mam duże pretensje bo chyba nawet wszyscy, którzy zdążyli zobaczyć powtórki widzieli, że ja nie dostałem ciosu. Jasne że walka była na wysokich obrotach i obaj byliśmy turbo zmęczeni i ja przede wszystkim ze zmęczenia byłem pasywny, chciałem w tym parterze chwilę przetrzymać, odpocząć, wstać i kontynuować walkę. a powtarzam nie wydarzyło się nic, a sędzia przerwał walkę. Ja automatycznie zaraz po zakończeniu już w klatce się darłem: 'dlaczego?’ że nie, że nie chcę tej decyzji bo się przecież nic nie stało, no ale co mleko się już rozlało.”

Zapytany o to czy nie obawia się, że będzie hejtowany w sieci po takich słowach Sarara powiedział:

„No trudno, ja mówię z mojej perspektywy, a nie jak to wyglądało z boku. Jasne każdy ma prawo oceniać, ja mówię z mojej perspektywy, dziwne by było gdybym wchodził w skórę ludzi, którzy patrzyli na to z zewnątrz. Szkoda no bardzo żałuję co tu dużo mówić, już pomijając czy sędzia miał przerwać czy nie, przegrana jest przegrana ona znowu boli i szkoda, naprawdę jestem załamany tym co się wydarzyło.”

źródło: Klatka po Klatce, kanał na youtube

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments