NEWSY

Tomasz Sarara mocno o szefie FEN Pawle Jóźwiaku!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas ostatniej gali Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak skomentował teraźniejszą karierę Tomasza Sarary. Szef FEN stwierdził, że Tomek aktualnie toczy swoje walki na małych galach i chętnie zaprosiłby go do ‚tańca’ z nowym mistrzem jego organizacji – Arkadiuszem Wrzoskiem. Według Jóźwiaka, Wrzosek bez problemu poradziłby  sobie w tym pojedynku.

 Zawodnik z Krakowa pas mistrzowski federacji Fight Exclusive Night zdobył 15 października 2016 roku na gali w katowickim Spodku. Pokonał wtedy Dennisa Stolzenbacha przez jednogłośną decyzję sędziów. Po kilku tygodniach Sarara postanowił odejść z federacji Pawła Jóźwiaka.

Na odpowiedź byłego mistrza FEN nie musieliśmy długo czekać:

,,No to wojujemy dalej ????????

Nie życzę sobie aby osoba jaką jest Paweł Jóźwiak wypowiadała się na temat mojego poziomu sportowego. Jest zwykłym laikiem bez pojęcia o walce. Mało tego biznesmen też z niego żaden. Świadczy o tym ilu zawodników skończyło z nim współpracę przed czasem. Mówiąc żargonem fighterów zebrał mnóstwo KO ????????
Tym bardziej mam do niego żal bo miał w rękach narzędzie do stworzenia świetnej organizacji inwestując w Kickboxing. Taka była idea kiedy ja wiązałem się z FEN.
Niestety FEN dla kilku klasowych zawodników walczących jeszcze w organizacji to tylko przedsionek do dalszej kariery.” – napisał na swoim facebooku Tomasz Sarara.

Comments are closed.