Tomasz Sarara kończy z walkami w MMA! Zabrał głos po ostatniej porażce: „Ja już tego zwyczajnie chyba po prostu nie chcę”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Tomasz Sarara zabrał głos kilka dni po gali KSW 81 i wydał oświadczenie w sprawie swojej przyszłości w największej polskiej organizacji MMA.

Jeden z najlepszych polskich kickboxerów w okrągłej klatce stoczył trzy walki. W debiucie pokonał Filipa Bradaricia, a następnie zmierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Dobrze rozpoczął pojedynek, ale już od drugiej rundy dominować zaczął jego przeciwnik, który ostatecznie wygrał w trzeciej rundzie.

Sarara kończy z walkami w MMA

Podczas sobotniej gali KSW 81 Sarara poniósł drugą porażkę. Zmierzał w kierunku zwycięstwa i lepiej radził sobie w starciu z Errolem Zimmermanem, aż do ciosy w drugiej rundzie, który posłał Polaka na deski. Holender dobił Sararę w parterze, a ten odwrócił się plecami i zasłonił głowę. Dał tym samym argumenty do przerwania pojedynku, jednak gdy sędzia zakończył walkę, miał do niego sporo pretensji.

Teraz na chłodno kilka dni po przegranej postanowił zwrócić się do swoich kibiców i wyjaśnił im, że raczej nie zobaczymy go już w walce MMA. Podkreślił jednak, że nie zamyka sobie ostatecznie tej drogi:

– Na dzień dzisiejszy nie chcę walczyć w MMA. Nie polubimy się. Tomasz się nie polubi z zapasami, z parterami. Nie polubimy się, ale ja się na to nie obraziłem. To jest długa i ciężka droga przez mękę, a już tego nie zrobię. Gdyby moja kariera w MMA miała rozpocząć się pół dekady wcześniej, to prawdopodobnie wyglądałoby to nieco inaczej.

– Ja już tego zwyczajnie chyba po prostu nie chcę. Nie chcę, żeby mój dzisiejszy wybór był decyzją ostateczna, zostawiam sobie furtkę. Szczerze, biorąc wszystkie za i przeciw to chyba była moja ostatnia walka w MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments