Tomasz Narkun poznał kolejnego rywala. Od 2019 roku przegrał aż 13 walk!

Kacper Tobiasz
3
Opublikowano: 15 maja 2023

Były mistrz KSW w ostatnim czasie ma sporo problemów w klatce. Opuścił największą federację w Polsce i zamierza odbudować się po bolesnych porażkach.

Narkun przez 5 lat dominował w kategorii półciężkiej KSW. Zwyciężył 6 pojedynków, których stawką był tytuł, a także jako jedyny dwukrotnie pokonał Mameda Khalidova. Najpierw poddał legendę polskiego MMA, a następnie zwyciężył po decyzji sędziów.

Rywal na odbudowanie

Niestety od kwietnia 2021 roku nie wygrał żadnego starcia. Jego seria porażek zaczęła się od przegranej w słabym stylu z Philem De Friesem. Było to już drugie starcie pomiędzy panami i Narkunowi ponownie nie udało się zdobyć pasa wagi ciężkiej.

Natomiast tytuł dywizji półciężkiej odebrał Polakowi Ibragim Chuzhigaev, który wygrał na pełnym dystansie. Następnie Narkun zmierzył się z Henrique da Silvą i wszedł do klatki jako spory faworyt. Po dobrej pierwszej odsłonie niespodziewanie został ciężko znokautowany frontalnym kopnięciem.

Kolejny pojedynek stoczy ze znacznie słabszym rywalem podczas gali Seaside BattleS MMA 3. Tym razem powinien z łatwością pokonać swojego przeciwnika, którym będzie Antonio Zovak. Serb zawodową karierę rozpoczął w 2019 roku i od tego czasu zanotował aż 13 porażek w różnych formułach, w tym w MMA, boksie i kickboxingu.

Zovak aktualnie ma za sobą serię 6 przegranych z rzędu. Jeśli chodzi o MMA, jego bilans to 6-4, rywale, których pokonywał, mieli ujemne rekordy. Ostatnie zwycięstwo odniósł w czerwcu, kiedy to przed czasem pokonał Radovana Petrovicia z bilansem w MMA 0-2 i 0-23 w boksie.

Zostaw ocenę
4
10
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
14 dni temu

Dobry taki rywal bo Narkun jest na ,, zakręcie ” i kolejna porażka nie wchodzi w rachubę

Buba
13 dni temu

Nie myślę żeby Narkun jeszcze coś osiągnął w MMA

Piotr
Reply to  Buba
12 dni temu

Ty ku..a najwięcej osiągnąłeś nieudaczniku je..ny.