adamek przygotowania do walki z khalidovem ksw epic

Tomasz Adamek rozpoczął przygotowania do walki z Mamedem Khalidovem na KSW EPIC. Pięściarz będzie trenował w klatce [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 stycznia 2024

Tomasz Adamek rozpoczął treningi przed pojedynkiem z Mamedem Khalidovem na gali KSW EPIC. Piotr Buczak poinformował, że pięściarz będzie od jutra trenował w klatce.

Tomasz Adamek i Mamed Khalidov stoczą walkę bokserską 24 lutego na gali KSW EPIC w Gliwicach. Będzie to specjalne wydarzenie KSW, na którym w klatce zaprezentują się zawodnicy różnych dyscyplin. Federacja chce w ten sposób powrócić do korzeni i jak sama nazwa wskazuje stworzyć widowisko na, którym dojdzie do Konfrontacji Sztuk Walki.

Tomasz Adamek zameldował się już w Świeradowie-Zdroju gdzie będzie przechodził przygotowania do walki z gwiazdą KSW. Adamek zaprezentował się już nawet na tarczach.

Od poniedziałku doskonały pięściarz rozpocznie treningi w klatce, która została zamontowana specjalnie dla Adamka. Wszystko po to by Tomek przyzwyczaił się do poruszania się wewnątrz klatki, która w przeciwieństwie do ringu nie umożliwia „zapędzenia” przeciwnika w narożnik.

Poniżej znajdziecie krótki materiał video z tarczowania Adamka, a także zdjęcie, na którym legendarny pięściarz pozuje w klatce.

Galę KSW EPIC wytypujesz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, wypełnij kupon na walkę Adamek – Khalidov i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej dla nowych użytkowników.

TYPKURSBUKMACHER
Mamed Khalidov2.10FORTUNA
Tomasz Adamek1.67FORTUNA
Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments