tomasz adamek pierwsze jest ksw video

Tomasz Adamek komentuje pojedynek z Khalidovem: 'Pierwsze jest KSW, trzeba walkę wygrać!’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Tomasz Adamek po raz pierwszy skomentował zestawienie z Mamedem Khalidovem. Były mistrz świata zmierzy się z legendą MMA na gali KSW w Gliwicach.

O walce Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem mówiło się od dłuższego czasu. Dziś to zestawienie zostało oficjalnie potwierdzone na specjalnej konferencji prasowej zapowiadającej galę KSW w Gliwicach.

Tomasz Adamek w pewnym momencie związał się umową kontraktową z freakową organizacją FAME i nic nie świadczyło o tym, aby ostatecznie miał podjąć rękawicę i stoczyć pojedynek z Khalidovem.

Wszystko jednak udało się sprawnie dogadać i Adamek zmierzy się z Mamedem. Tomasz został zapytany o możliwość stoczenia kolejnej walki, i czy odbędzie się ona na gali FAME. Oto co odpowiedział doskonały pięściarz:

Podpisałem kontrakt na dwie walki w FAME, ale Rafał Pasternak to dobry kumpel Mateusza Borka. Mówi: Nie ma problemu. Zróbcie na KSW, później na FAME’. Nie sięgajmy, co będzie na FAME, bo pierwsze jest KSW. Trzeba walkę wygrać, być zdrowym i będziemy myśleć co i kiedy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments