Aspinall vs Tybura walka

Tom Aspinall: „Mam tego wielkiego polskiego bałwana…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

W ostatnich dniach sporo mówiło się o ewentualnym pojedynku Toma Aspinalla z Marcinem Tyburą. Okazuje się, że Anglik po raz kolejny ugryzł ten temat, tym razem odpowiadając na pytania fanów w trakcie sesji Q&A przed galą UFC 286 w Londynie. Co na temat Polaka powiedział Aspinall?

Tom Aspinall był niedawno gościem w programie MMA Hour i w trakcie dyskusji online wyszedł temat pojedynku z Marcinem Tyburą. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Marcin Tybura poznał nazwisko rywala? Czołowy fighter UFC przyjął wyzwanie Polaka!

Teraz Anglik wypowiedział się po raz kolejny na temat potyczki z „Tyburem”. Oto w jaki sposób Aspinall motywuje chęć stoczenia walki z zawodnikiem ANKOS MMA.

„Czuję się świetnie, wróciłem do treningów. Posłuchajcie muszę postawić sprawę jasno, musimy sprawić by w tym roku odbyła się kolejna gala na Wyspach Brytyjskich. ja mam tego wielkiego polskiego bałwana, który wyzywa mnie do walki online. Dlatego jeśli Marcin Tybura tego chce, to zróbmy to tutaj, w Anglii w wakacje. No dawaj, zapraszam”

Zostaw ocenę
0
0