Ivan Erslan nokaut

Tak nokautuje Ivan Erslan! Czy Chorwat pośle Chuzhigaeva na deski na XTB KSW 77? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Już w sobotę na gali XTB KSW 77 w Gliwicach dojdzie do starcia o mistrzowski pas kategorii półciężkiej. Mistrz Ibragim Chuzhigaev stanie do pierwszej obrony trofeum, a jego rywalem będzie Chorwat Ivan Erslan. Czy Czeczen obroni pas? A może Chorwat pośle mistrza na deski?

Zawodnik z Zagrzebia ma w rekordzie 12 zwycięstw, z czego aż osiem po nokautach. Reprezentant chorwackiego oddziału American Top Team sam nigdy nie padł na matę po ciosach rywala.

Przed pojedynkiem o mistrzowski pas kategorii do 93 kg federacja KSW przypomina efektowny nokaut z pojedynku Ivana Erslana z Rafałem Kijańczukiem. Na oficjalnym kanale KSW można także znaleźć darmową walkę, Erslan vs. Mysiala. Poniżej znajdziecie także nokaut Erslana na Brazylijczyku Da Silvie z gali FNC 4.

W tamtym starciu Erslan zdemolował Polaka i teraz fani zadają sobie pytanie czy Chorwat będzie w stanie posłać Chuzhigaeva na deski na XTB KSW 77? Przekonamy się o tym już w sobotni wieczór.

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0