Tag

Wierzbicki

Browsing

Federacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW, która 3 października odbyła się w hali Orbita.Za najlepszy nokaut uznano skończenie walki, które kibicom zaserwował Piotr Poniedziałek. W pierwszej odsłonie naporu uderzeń wojownika ze Śląska nie wytrzymał Oktawian Olejniczak.Za najlepsze poddanie doceniono  Wojciecha Janusza, który również w premierowej rundzie gilotyną skończył walkę z Michałem Gutowskim.Nagroda za najlepszą walkę gali FEN 30 wędruje do  Dominika Zadory i Wojciecha Wierzbickiego. Japoński Drwal wygrał ten pojedynek na pełnym dystansie pięciu rund i po raz drugi został mistrzem FEN w kategorii do 77 kilogramów.

Skróty wszystkich walk z gali FEN 30, która odbyła się wczoraj we Wrocławiu. Robert Bryczek – Virgiliu Frasineac https://www.polsatsport.pl/film/robert-bryczek-virgiliu-frasineac-skrot-walki_6941624/?ref=wideo_kafle_liga Wojciech Wierzbicki vs. Dominik Zadora 2 https://www.polsatsport.pl/film/wojciech-wierzbicki-dominik-zadora-skrot-walki_6941602/ Łukasz Charzewski vs. Mansur Abdurzakov 2 https://www.polsatsport.pl/film/lukasz-charzewski-mansur-abdurzakov-skrot-walki_6941572/ Izabela Badurek vs. Anita Bekus https://www.polsatsport.pl/film/anita-bekus-izabela-badurek-skrot-walki_6941562/ Michał Turyński vs. Ciryl Cereyon https://www.polsatsport.pl/film/michal-turynski-cyril-cereyon-skrot-walki_6941547/ Szymon Bajor vs. Tassilo Lahr https://www.polsatsport.pl/film/szymon-bajor-tassilo-lahr-skrot-walki_6941527/ Piotr Poniedziałek vs. Oktawian Olejniczak https://www.polsatsport.pl/film/piotr-poniedzialek-oktawian-olejniczak-skrot-walki_6941508/

Wojciech Wierzbicki (18-4) i Dominik Zadora (24-8) skrzyżują rękawice podczas FEN 30: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 3 października w hali Orbita we Wrocławiu. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.Sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night sponsorowaną przez Energa Grupa Orlen odbywa się pod linkiem:  TUTAJ. Karta walk FEN 30: LOTOS Fight Night: 77,1 kg, MMA: Robert Bryczek vs Frasineac Virgiliu*77,0 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki vs Dominik Zadora*70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Mansur AbdurzakovOPEN, MMA: Szymon Bajor vs Tassilo Lahr56,7 kg, MMA: Anita Bekus vs Izabela Badurek93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Mathieu Grondin+95 kg, K-1: Michał Turyński vs Cyril Cereyon80,0 kg, MMA: Piotr Poniedziałek vs Oktawian Olejniczak61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak vs Rafał Statkiewicz52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka vs Hanna Gujwan https://www.youtube.com/watch?v=a7gZRm4o_54

3 października w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się gala FEN 30: LOTOS Fight Night. Kibice sportów po raz drugi w stolicy Dolnego Śląska zobaczą pojedynek mistrzowski w formule K-1, podczas którego rękawice skrzyżują Wojciech Wierzbicki (15-4) i Dominik Zadora (24-8).Do klatki FEN powróci Szymon Bajor (20-9, 8 KO, 9 SUB), Wojciech Janusz (9-5, 3 KO, 3 SUB) i Szymon Dusza (8-5, 6 KO, 1 SUB). Po raz czwarty na galach FEN kibice zobaczą również w akcji niepokonanego w federacji Łukasza Charzewskiego (9-1, 2 KO, 2 SUB). https://www.youtube.com/watch?v=a4MsW63YBPM Sprzedaż biletów na galę FEN 30 rozpocznie się w przyszłym tygodniu (24-28 sierpnia).