Tag

UFC 238

Browsing

Stacja Polsat Sport przygotowała skróty sześciu pojedynków z gali UFC 238. Wszyscy, którzy przegapili chicagowską galę mogą szybko nadrobić zaległości. Henry Cejudo vs. Marlon Moraes https://www.polsatsport.pl/film/henry-cejudo-marlon-moraes-skrot-walki_6871599/?ref=aside_wideo_liga Valentina Shevchenko vs. Jessica Eye https://www.polsatsport.pl/film/valentina-shevchenko-jessica-eye-skrot-walki_6871590/?ref=aside_wideo_liga Tony Ferguson vs. Donald Cerrone https://www.polsatsport.pl/film/tony-ferguson-donald-cerrone-skrot-walki_6871589/?ref=aside_wideo_liga Tatiana Suarez vs. Nina Ansaroff https://www.polsatsport.pl/film/tatiana-suarez-nina-ansaroff-skrot-walki_6871584/?ref=aside_wideo_liga Karolina Kowalkiewicz vs. Alexa Grasso https://www.polsatsport.pl/film/karolina-kowalkiewicz-alexa-grasso-skrot-walki_6871579/?ref=aside_wideo_liga Calvin Kattar vs. Ricardo Lamas https://www.polsatsport.pl/film/calvin-kattar-znokautowal-ricardo-lamasa_6871574/?ref=aside_wideo_liga

Gala UFC 238 za nami. Event obfitował w decyzje sędziowskie jednak trzy najważniejsze walki wieczoru zakończyły się przed czasem. Henry Cejudo znokautował Marlona Moraesa w ostatnich sekundach trzeciej rundy i zdobył pas mistrzowski kategorii koguciej. Tym samym złoty medalista olimpijski w zapasach stał się podwójnym mistrzem UFC – obecnie posiada pasy w kategoriach: muszej i koguciej. Valentina Shevchenko znokautowała Jessicę Eye wysokim kopnięciem. Mieszkająca przez wiele lat w Peru zawodniczka z Kirgistanu obroniła mistrzowskie trofeum i na ten moment wygląda na to, że ciężko będzie znaleźć rywalkę, która potrafiłaby stawić jej opór. Tony Ferguson pokonał Donalda Cerrone przez TKO. ‚El Cucuy” metodycznie rozbijał „Cowboya” i pod koniec drugiej rundy najpierw zaatakował go łokciem, a następnie prawym prostym, który dotarł do…

Stacja Polsat Sport przeprowadzi transmisję z gali UFC 238. Relacja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z soboty na niedzielę. Fani z pewnością mogą być zadowoleni, gdyż Polsat Sport pokaże walkę Karoliny Kowalkiewicz z Alexą Grasso. Poniżej można zobaczyć jak uczestnicy gali zaprezentowali się podczas ceremonii ważenia. https://www.youtube.com/watch?v=6rDAyqWYJW8 Karta główna (od 4:00 w Polsacie Sport): walka o mistrzostwo kategorii koguciej: Henry Cejudo (134 lbs*) – Marlon Moraes (134 lbs) walka o mistrzostwo kategorii muszej: Valentina Shevchenko (124 lbs) – Jessica Eye (125 lbs) k. lekka: Tony Ferguson (155 lbs) – Donald Cerrone (155.5 lbs) k. kogucia: Jimmie Rivera (136 lbs) – Petr Yan (136 lbs) k. ciężka: Tai Tuivasa (259 lbs) – Blagoy Ivanov (251 lbs) Karta wstępna (od…

Aktualne wyniki z ceremonii ważenia przed galą UFC 238. Karolina Kowalkiewicz wniosła na wagę 116 funtów i zmieściła się w dopuszczalnym limicie kategorii słomkowej. Rywalka Polki młoda Alexa Grasso ważyła 115 funtów. Gala UFC 238 jest mocno obsadzona pojedynkami pań. W rozpisce znalazło się miejsce aż dla dziesięciu zawodniczek. Głównymi atrakcjami wieczoru będą jednak walka mężczyzn o wakujący pas mistrzowski w kategorii koguciej, a także wyczekiwany pojedynek Donalda Cerrone z Tonym Fergusonem. Główna karta:Henry Cejudo (134) vs. Marlon Moraes (134) – o wakujący pas BWValentina Shevchenko (124) vs. Jessica Eye () – o pas FLWDonald Cerrone (155.5) vs. Tony Ferguson (155) Jimmie Rivera (136) vs. Petr Yan (136) Blagoy Ivanov () vs. Tai Tuivasa (259) Karta wstępna:Ansaroff (115) vs. Tatiana…