Tag

Skróty walk

Browsing

Wyniki i skróty walk gali FEN 39. Wieczór nokautów w Ząbkach. Kacper Formela (13-4, 5 KO, 3 SUB) pokonał Nicolae Hanteę (5-2, 1 KO, 3 SUB) przez TKO w pierwszej rundzie – walka o pas mistrzowski w wadze piórkowej . Marcin Wójcik (15-8, 8 KO, 5 SUB) pokonał Pawła Hadasia (7-2, 6 SUB) przez TKO w drugiej rundzie. Bartosz Szewczyk (4-1, 3 KO, 1 SUB) pokonał Ezequiela Braza Silvino (6-2, 4 KO, 2 SUB) przez TKO w pierwszej rundzie. Łukasz Charzewski (10-1-1NC, 2 KO, 2 SUB) – Matheus Pereira (11-5-1NC, 9 SUB) – walka uznana za nieodbytą (no contest) z powodu nieintencjonalnego kopnięcia poniżej pasa. Robert Bryczek (13-5, 7 KO, 1 SUB) pokonał Robsona Silasa (12-8, 8 KO, 4 SUB) przez TKO w pierwszej…

Komplet wyników wraz ze skrótami walk (video po kliknięciu w wynik walki). 120,2, MMA: Michał Andryszak (23-10, 15 KO, 7 SUB) pokonał Evgeniya Goluba (13-11, 10 KO, 3 SUB) przez techniczny nokaut (wysokie kopnięcie i ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 79,0, MMA: Kamil Kraska (8-1, 3 KO, 4 SUB) pokonał Tato Primerę (15-12, 10 KO, 2 SUB) przez poddanie (anakonda) w pierwszej rundzie. 61,2, MMA: Ekaterina Shakalova (7-1, 1 KO, 4 SUB) pokonała Julię Kutsenko (5-8, 2 KO, 1 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. – walka o pas mistrzowski FEN 80,0, MMA: Jacek Jędraszczyk (8-3, 3 KO) pokonał Patryka Bogdana (0-1) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 70,3, MMA: Wojciech Kawa (4-1, 2 KO) pokonał Kamila Mosgalika (5-6, 1 KO, 4 SUB)…

Wyniki i skróty walk, które odbyły się na gali Babilon MMA 23. Walka wieczoru w kategorii ciężkiej (do 120 kg):3 x 5 min – Filip Stawowy (8-2, 7 KO) pokonał Toniego Valtonena (30-17, 13 KO, 4 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27). Walka w kategorii koguciej (do 61 kg):3 x 5 min – Vladlena Yavorska (7-4 KO, 2 KO, 4 SUB) pokonała Różę Gumienną (3-2, 2 KO, 1 SUB) niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 28-29, 29-28). Walka w kategorii ciężkiej (do 120 kg):3 x 5 min – Mateusz Łazowski (3-2, 1 KO) pokonał Marcina Kalatę (2-3, 2 KO) jednogłośną decyzję sędziów (29-27, 29-27, 29-27). Walka w kategorii półśredniej (do 77 kg):3 x 5 min – Łukasz Siwiec (5-1, 1 KO,…

Kevin Szaflarski pokonał większościową decyzją Filipa Stawowego. Szaflarski był minimalnie lepszy od rywala i zapisał najcenniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze MMA. Ekaterina Shakalova sprawiła niespodziankę i pokonała w co-main evencie faworyzowaną Różę Gumienną. Komplet wyników wraz z odnośnikami do skrótów walk poniżej (źródło: Polsat Sport): Waga do 120 kg (eliminator do walki o pas): Kevin Szaflarski (10-1, 4 KO, 4 SUB) pokonał Filipa Stawowego (7-2, 7 KO) większościową decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-29). Waga do 61 kg:Ekaterina Shakalova (4-1, 1 KO, 1 SUB) pokonała Różę Gumienną (3-1, 2 KO, 1 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (30-25, 30-25, 30-26). Waga do 77 kg:Kamil Kraska (6-1, 3 KO, 3 SUB) pokonał Mateusza Głucha (8-7, 3 KO, 1 SUB) przez TKO (niskie kopnięcia i…

Stacja Polsat Sport przygotowała skróty wszystkich pojedynków z wczorajszej gali FEN 25. Maciej Jewtuszko vs. Vaso Bakocević https://www.polsatsport.pl/film/maciej-jewtuszko-vaso-bakocevic-skrot-walki_6873187/?ref=aside_wideo_liga Adrian Zieliński vs. Fabiano Silva https://www.polsatsport.pl/film/adrian-zielinski-fabiano-silva-skrot-walki_6873177/?ref=aside_wideo_liga Rafał Kijańczuk vs. Adam Kowalski https://www.polsatsport.pl/film/rafal-kijanczuk-adam-kowalski-skrot-walki_6873158/?ref=aside_wideo_liga Katarzyna Lubońska vs. Izabela Badurek https://www.polsatsport.pl/film/katarzyna-lubonska-izabela-badurek-skrot-walki_6873148/?ref=aside_wideo_liga Krystian Bielski vs. Tomasz Skrzypek https://www.polsatsport.pl/film/krystian-bielski-tomasz-skrzypek-skrot-walki_6873128/?ref=aside_wideo_liga Wojciech Janusz vs. Michał Gutowski https://www.polsatsport.pl/film/wojciech-janusz-michal-gutowski-skrot-walki-i-brutalny-nokaut_6873121/?ref=aside_wideo_liga Bartosz Leśko vs. Kewin Wiwatowski 2 https://www.polsatsport.pl/film/bartosz-lesko-kewin-wiwatowski-skrot-walki_6873109/?ref=aside_wideo_liga