Tag

skrót gali

Browsing
Podsumowanie gali Invicta FC 36 przygotowane przez komentatorów wydarzenia: TJ'a De Santisa i Julie Kedzie. https://www.facebook.com/InvictaFights/videos/2660344037322233/?xts%5B0%5D=68.ARB-3X3QhtP9PkYWnKpdhfyMEiNqJpziyurvrEhJJwwoVb39xd0yaQ_a_mc-bsZQfYg5D8owKBXGWy0IIK7gvvHSFCCAzeCSqRVvZajgGyvYRbPj8CoR2rzkHHxOBgTgJfOhjQBcf5cNp9pCeCxConAwaTWoZiLBKpZ5am0PPOw0eJZuPl101Wuv1ov8ymuD8JDvUaaMnrKI13PgxV3aPLSyVGCEo1qizabZtqnDsDMlBqba8ZPcrTFLD3lEdCffeKdKActrF2Z0e4pnGc6sQr1q2plrQ8k-vxsqcGHkpcbV-8pS8Bsf5VQawu9kVwYxTfkSFafUOIHgGrukxXdpQiZKgBNbBE2e76bt_s5pUpKJnsydq-MTutcliuOxP6RlBD5f&tn=-R
Stacja Polsat Sport przygotowała skróty wszystkich pojedynków z wczorajszej gali FEN 25. Maciej Jewtuszko vs. Vaso Bakocević https://www.polsatsport.pl/film/maciej-jewtuszko-vaso-bakocevic-skrot-walki_6873187/?ref=aside_wideo_liga Adrian Zieliński vs. Fabiano Silva https://www.polsatsport.pl/film/adrian-zielinski-fabiano-silva-skrot-walki_6873177/?ref=aside_wideo_liga Rafał Kijańczuk vs. Adam Kowalski https://www.polsatsport.pl/film/rafal-kijanczuk-adam-kowalski-skrot-walki_6873158/?ref=aside_wideo_liga Katarzyna Lubońska vs. Izabela Badurek https://www.polsatsport.pl/film/katarzyna-lubonska-izabela-badurek-skrot-walki_6873148/?ref=aside_wideo_liga Krystian Bielski vs. Tomasz Skrzypek https://www.polsatsport.pl/film/krystian-bielski-tomasz-skrzypek-skrot-walki_6873128/?ref=aside_wideo_liga Wojciech Janusz vs. Michał Gutowski https://www.polsatsport.pl/film/wojciech-janusz-michal-gutowski-skrot-walki-i-brutalny-nokaut_6873121/?ref=aside_wideo_liga Bartosz Leśko vs. Kewin Wiwatowski 2 https://www.polsatsport.pl/film/bartosz-lesko-kewin-wiwatowski-skrot-walki_6873109/?ref=aside_wideo_liga
Gala Bellator 222 obfitowała w wiele "przełomowych" wydarzeń. W sieci pojawił się już skrót głównej karty gali. Możecie go zobaczyć poniżej. Rory MacDonald potrzebował pięciu rund, aby pokonać na punkty Neimana Gracie. "Czerwony Król" obronił mistrzowski pas kategorii półśredniej i awansował do finału Grand Prix. Lyoto Machida znokautował Chaela Sonnena na początku drugiej rundy. "Smok"