Tag

Jewtuszko

Browsing
Stacja Polsat Sport przygotowała skróty wszystkich pojedynków z wczorajszej gali FEN 25. Maciej Jewtuszko vs. Vaso Bakocević https://www.polsatsport.pl/film/maciej-jewtuszko-vaso-bakocevic-skrot-walki_6873187/?ref=aside_wideo_liga Adrian Zieliński vs. Fabiano Silva https://www.polsatsport.pl/film/adrian-zielinski-fabiano-silva-skrot-walki_6873177/?ref=aside_wideo_liga Rafał Kijańczuk vs. Adam Kowalski https://www.polsatsport.pl/film/rafal-kijanczuk-adam-kowalski-skrot-walki_6873158/?ref=aside_wideo_liga Katarzyna Lubońska vs. Izabela Badurek https://www.polsatsport.pl/film/katarzyna-lubonska-izabela-badurek-skrot-walki_6873148/?ref=aside_wideo_liga Krystian Bielski vs. Tomasz Skrzypek https://www.polsatsport.pl/film/krystian-bielski-tomasz-skrzypek-skrot-walki_6873128/?ref=aside_wideo_liga Wojciech Janusz vs. Michał Gutowski https://www.polsatsport.pl/film/wojciech-janusz-michal-gutowski-skrot-walki-i-brutalny-nokaut_6873121/?ref=aside_wideo_liga Bartosz Leśko vs. Kewin Wiwatowski 2 https://www.polsatsport.pl/film/bartosz-lesko-kewin-wiwatowski-skrot-walki_6873109/?ref=aside_wideo_liga
Przedstawiamy plan transmisji telewizyjnej gali FEN 25, która 15 czerwca odbędzie się w ostródzkim Amfiteatrze.  Transmisja telewizyjna: Od 19:00 – Polsat Sport, Polsat Sport Fight Od 20:00 – Super Polsat, Polsat Sport Od 22:00 – Polsat, Polsat Sport Transmisja online: Od 19:00 - IplaTV https://www.ipla.tv/live/Gala-FEN-25-w-Ostrodzie-Maciej-Jewtuszko-Vaso-Bakocevic/19834
Informacja prasowa organizatora: Przedstawiamy państwu wyniki porannego ważenia przed galą FEN 25, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. 77,1 kg, MMA: Maciej Jewtuszko (77,6) vs Vaso Bakocevic (77,1)65,8 kg, MMA: Adrian Zieliński (65,8) vs Fabiano Silva (65,8)*93,0 kg, MMA: Rafał Kijańczuk (93,3) vs Adam Kowalski (93,3)56,7 kg, MMA: Katarzyna Lubońska (56,0) vs Izabela Badurek (57,8)**83,9 kg, MMA: Krystian Bielski
W walce wieczoru gali FEN 25 zmierzą się Maciej Jewtuszko (12-4, 7 KO, 5 SUB) z Vaso Bakocevicem (36-18, 19 KO, 9 SUB). Popularny „Irokez” to mistrz skończeń walk przed czasem – za każdym razem zwycięstwo osiągał przed upływem regulaminowego czasu trwania pojedynku. „Psychopata” to natomiast jeden z najbardziej doświadczonych czarnogórskich zawodników mieszanych sztuk walki.
Eventim.pl portal zajmujący się dystrybucją biletów na wydarzenia muzyczne i sportowe uchylił rąbka tajemnicy odnośnie kolejnej gali organizacji FEN. Gala FEN 25 odbędzie się 15 czerwca w amfiteatrze w Ostródzie, a w ogłoszonych starciach awizowany jest rewanż Macieja Jewtuszko z Vaso Bakocevicem, a także starcie Katarzyny Lubońskiej z Izabelą Badurek. https://www.eventim.pl/fen-25-ostroda-fight-night-bilety.html 15 czerwca zawodników Fight
Chętnych do walki z Maciejem ‘Irokezem’ Jewtuszko (3-0) nie brakowało. Szczeciński fighter mógł przebierać w potencjalnych rywalach na DSF 21: Śląskie Tąpniecie 2 jak w ulęgałkach, jednak wybór padł na cenionego Michała Ronkiewicza (5-5). Pierwsze starcie słowne za nami, czas słowa odstawić na bok, a na DSF 21 w ringu przemówią pięści.Nikomu nie trzeba przedstawiać
DSF 15: Bastion Chwały. „Iron” Lodzik kontra Żukowski, debiut "Irokeza" i mecz Polska-Litwa! Po wielkiej gali na Torwarze przyszła pora na kameralną imprezę. Już 18 maja w Warszawie odbędzie się DSF Kickboxing Challenge 15: Bastion Chwały. Jej miejsce to klimatyczna hala na Pradze przy ulicy Szwedzkiej 2/4. W walce wieczoru Jan „Iron” Lodzik zmierzy się