Tag

gala MMA

Browsing
Przedstawiamy państwu wyniki oglądalności gali FEN 26. Statystyki przygotowała telewizja Polsat. Bardzo dobre wyniki oglądalności ostatniej gali FEN 26 we Wrocławiu uzyskała organizacja Fight Exclusive Night, której wydarzenie transmitowano na kanałach telewizyjnych grupy Polsat w ostatnią sobotę 12 października. Badanie przeprowadzone na docelowej komercyjnej grupie 16-49 lat według wskaźnika RCH i zsumowana liczba oglądających sięgnęła 1.933.626 na czterech kanałach, które
Stacja Polsat Sport przygotowała skróty wszystkich pojedynków z wczorajszej gali FEN 25. Maciej Jewtuszko vs. Vaso Bakocević https://www.polsatsport.pl/film/maciej-jewtuszko-vaso-bakocevic-skrot-walki_6873187/?ref=aside_wideo_liga Adrian Zieliński vs. Fabiano Silva https://www.polsatsport.pl/film/adrian-zielinski-fabiano-silva-skrot-walki_6873177/?ref=aside_wideo_liga Rafał Kijańczuk vs. Adam Kowalski https://www.polsatsport.pl/film/rafal-kijanczuk-adam-kowalski-skrot-walki_6873158/?ref=aside_wideo_liga Katarzyna Lubońska vs. Izabela Badurek https://www.polsatsport.pl/film/katarzyna-lubonska-izabela-badurek-skrot-walki_6873148/?ref=aside_wideo_liga Krystian Bielski vs. Tomasz Skrzypek https://www.polsatsport.pl/film/krystian-bielski-tomasz-skrzypek-skrot-walki_6873128/?ref=aside_wideo_liga Wojciech Janusz vs. Michał Gutowski https://www.polsatsport.pl/film/wojciech-janusz-michal-gutowski-skrot-walki-i-brutalny-nokaut_6873121/?ref=aside_wideo_liga Bartosz Leśko vs. Kewin Wiwatowski 2 https://www.polsatsport.pl/film/bartosz-lesko-kewin-wiwatowski-skrot-walki_6873109/?ref=aside_wideo_liga
Wyniki wczesnego ważenia przed galą KSW 49: Michał Materla vs. Scott Askham 2 https://twitter.com/KSW_MMA/status/1129303398526922752 Michał Materla (83,9 kg/185 lb) Scott Askham (83,3 kg/184 lb) Roberto Soldić (76,8 kg/169 lb) vs. Krystian Kaszubowski (76,7 kg/169 lb) Leszek Krakowski (70,8 kg/156 lb) Michael Dubois (70,5 kg/155 lb) Michał Andryszak (116,4 kg/257 lb) Luis Henrique (115,4 kg/254 lb)
Komplet wyników z ceremonii ważenia przed galą Bellator 220. Rory MacDonald (169.8) vs. Jon Fitch (169.5)Ilima-Lei Macfarlane (124.8) vs. Veta Arteaga (123.8)Phil Davis (205.6) vs. Liam McGeary (205.2)Benson Henderson (156) vs. Adam Piccolotti (155.5)Gaston Bolanos (145.5) vs. Nathan Stolen (145.6)Aviv Gozali (155.7) vs. Travis Crain (153.5)Chris Avila (159.9) vs. Brandon Faumui (160)Justin Tenedora (128.2) vs.