szymon kołecki o treningach walce z mamedem khalidovem ksw video

Szymon Kołecki o rozmowach z KSW i potencjalnej walce z Mamedem Khalidovem [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 czerwca 2024

Szymon Kołecki wznowił pełne treningi MMA w Akademii Sportów Walki Wilanów. Wkrótce rozpocznie rozmowy z KSW na temat powrotu do klatki federacji.

Jaru wybrał się do Akademii Sportów Walki Wilanów by przeprowadzić rozmowę z Szymonem Kołeckim. Zloty medalista olimpijski powrócił na matę i dołączył do grupy zawodniczej trenera Mirosława Oknińskiego.

Szymon na początku rozmowy przyznał, że jest pozytywnie zaskoczony stanem zdrowia i faktem, że nic mu nie doskwiera.

– Mam 43 lata i trochę szaleństwem jest trenować sport wyczynowy i naiwnością byłoby myśleć, że żadne kontuzje mnie nie spotkają. Całkiem obiektywnie patrząc rok temu nie wyobrażałem sobie, że będę w tak dobrej dyspozycji. Póki co, odpukać. Nie mam żadnych ograniczeń treningowych, mogę wszystkie ćwiczenia wykonywać w każdej płaszczyźnie.

Szymon Kołecki o walce z Mamedem Khalidovem

– Nie widziałem wypowiedzi Mameda, dlatego nie chciałbym tego komentować bo to co mówisz może być wyrwane z kontekstu. Natomiast wydaje mi się, że Mamed walczył z zawodnikami, którzy mniej osiągnęli sportowo w MMA. Ja nigdy nie dążyłem do takiej walki, mogę walczyć z każdym jeśli oferta finansowa będzie pasowała. Nie ma to dla mnie znaczenia czy to będzie Mamed Khalidov czy ktokolwiek inny. Oczywiście walka z Mamedem dla każdego jest ukoronowaniem sportowych wyzwań bo jest to wielka legenda w sportach walki, ale nie mam jakiejś presji żeby z nim walczyć.

Szymon Kołecki potwierdził, że ma za sobą wstępne rozmowy z KSW.

– Z KSW były rozmowy, ale nie o kategoriach wagowych, nie o zawodnikach (rywalach) i nie o terminach. Ja miałem się wprowadzić do treningów i potwierdzić, że mogę trenować. Rozmawiałem jakiś czas temu z Wojsławem Rysiewskim. Byliśmy umówieni na przełom maja i czerwca na jakiś kontakt także myślę, że niedługo się Wojsław odezwie.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments