BOKS

Szpilka: ,,Uważam, że to jest jedna z najlepszych gal” – Video

Pinterest LinkedIn Tumblr

Artur Szpilka, w rozmowie z portalem RingPolska.pl wypowiedział się na temat swojej najbliższej walki, która odbędzie się 25 maja na Narodowej Gali Boksu na PGE Narodwym.

,,Mam nadzieję, że przyjdzie dużo kibiców. Wydaje mi się, że to wszytko będzie się powiększać z dnia na dzień, jak będzie blisko gali i wszyscy zobaczą, że to fajnie wygląda. Ale ja się tym nie interesuje, wchodzę do ringu i robię swoje. Uważam, że to jest jedna z najlepszych gal jaka została zrobiona w Polsce.”

Narodowa Gala Boksu odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym. Na gali będziemy mogli zobaczyć takich zawodników jak były mistrz FEN – Tomasz Sarara,Piotr Hallmann, Andrzej Sołdra,Mariusz Wach, Izu Ugonoh, Marian Ziółkowski, Robert Talarek, Ewa Piątkowska czy Artur Binkowski, z którym ostatecznie ma zmierzyć się sam organizator gali – Marcin Najman. Pewnym występu na gali jest również Rafał Jackiewicz, którego występ będzie dość nietypowy. Jackiewicz stoczy trzy walki jednego wieczoru. Walki odbędą się w trzech formułach w Boksie, MMA i K1.

Zdjęcie użytkownika Marcin Najman.

Comments are closed.