Szpilka typuje Różański vs Babić o pas WBC: „Mimo że porażka z nim bardzo mnie boli, to ktoś musi pociągnąć polski boks”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 21 kwietnia 2023

Już w tę sobotę będziemy świadkami historycznego pojedynku o pas WBC w powstałej 3 lata temu kategorii Bridger. Polska po długiej przerwie może mieć kolejnego mistrza świata.

Podczas sobotniej gali w Jasionce koło Rzeszowa Łukasz Różański stanie przed życiową szansą. Zmierzy się o tytuł mistrza świata z również niepokonanym w zawodowej karierze Alenem Babiciem. Biorąc pod uwagę style obu pięściarzy możemy spodziewać się nokautu.

Szpilka typuje walkę o pas WBC

Babić ma na swoim koncie 11 pojedynków, w tym 10 wygranych przed czasem. Decyzją zakończyło się jedynie jego ostatnie starcie z Adamem Balskim, którego pokonał podczas gali w Wielkiej Brytanii w maju ubiegłego roku.

Różański natomiast może pochwalić się bilansem 14 wygranych, w tym 13 przez nokaut. Drugie starcie w karierze stoczył na pełnym dystansie, po czym zaliczył świetną serię i kolejnych rywali kończył przed czasem. Niestety ma za sobą znacznie dłuższą przerwę, niż jego rywal.

W ostatnim starciu w maju 2021 roku znokautował Artura Szpilkę. Teraz „Szpila” zabrał głos w sprawie walki o pas WBC i w rozmowie z Super Expressem przyznał, że bardzo żałuje porażki z Różańskim, jednak kibice mu w jutrzejszym pojedynku:

– Mimo tego, że przegrałem z Łukaszem, gdzieś mnie to bardzo boli, kibicuję mu w tej walce, bo kto jak nie on. W obecnych czasach ktoś musi to pociągnąć, mówię o polskim boksie. Życzę mu, żeby wygrał, ma wszystko, żeby wygrać. Walczy z podobnym zawodnikiem do siebie. Tutaj będzie decydowało, kto ma więcej charakteru, bo jeden i drugi może leżeć z takimi stylami. Łukasz może trochę mocniej i celniej bije.

Kurs 125.0 na wygraną Łukasza Różańskiego!

Mistrzowski pojedynek o pas WBC, jak i inne walki z karty, możesz obstawić tylko i wyłącznie na stronie legalnego bukmachera STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

Legalny bukmacher STS przed walką Różańskiego z Babicem wystartował ze specjalną promocją, dzięki której kurs na wygraną Polaka zamiast 2.00 wynosi aż… 125.0! Dzięki temu stawiając zaledwie 2 zł będziesz mógł otrzymać bonus o wartości aż 250 zł. Poniżej wyjaśnienie, jak skorzystać z promocji przygotowanej przez STS.

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym FANSPORTU
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Zagraj z konta depozytowego pierwszy zakład SOLO z oferty przedmeczowej obejmujący wytypowanie walki Różański – Babić
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną z kuponu otrzymasz również extra bonus o wartości 250 zł!

-> Odbierz bonus i obstaw wygraną Łukasza Różańskiego

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments