szef ufc skrytykował gasteluma

Szef UFC mocno skrytykował Kelvina Gasteluma

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2024

Dana White nie krył swojego rozczarowania postawą Kelvina Gasteluma. Szef UFC mocno skrytykował zawodnika za nieprofesjonalizm.

Szef najlepszej ligi MMA na świecie był wyraźnie niezadowolony z podejścia Kelvina Gasteluma do tematu zbijania wagi. Amerykanin po raz kolejny miałby wielkie problemy ze zmieszczeniem się w zakontraktowanym limicie.

Jeśli Daniel Rodriguez i organizacja UFC nie zgodzili by się na podniesienie limitu do kategorii średniej to zapewne Gastelum przestrzeliłby wagę o wiele kilogramów i pojedynek zostałby odwołany.

Dana White odniósł się do braku profesjonalizmu Gasteluma i podkreślił, że Antonio Trocoli i Felipe Lima przylecieli do Rijadu wskakując na zastępstwo w ostatnim tygodniu i obaj wypełnili limity. Gastelum tymczasem domagał się podniesienia limitu wagowego mimo konkretnych zapisów w kontrakcie.

– Nie jestem zachwycony Kelvinem GastelumemGość przestrzelił wagę już ze trzy razy w swojej karierze. Mieliśmy tu dzieciaków, którzy wzięli walkę z tygodniowym wyprzedzeniem, wskoczyli do rozpiski, przylecieli tu i zrobili wagę, a Kelvin wagi nie zrobił. Ekstremalnie rozczarowujące.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments