Szef organizacji GROMDA zgłoszenia na galę GROMDA 15

Szef organizacji GROMDA: „Jakbym wam pokazał mój telefon. Zgłoszenia na galę GROMDA 15…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Szef organizacji GROMDA udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy z dziennikarzem Michałem Tuszyńskim, prezes Mariusz Grabowski wypowiedział się między innymi na temat nadchodzącej gali GROMDA 15: Podziemny Krąg.

Gala GROMDA 15: Podziemny Krąg odbędzie się 1 grudnia. Pierwsze informacje na temat terminu pojawiły się kilka dni temu, a z tej okazji Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu postanowił przeprowadzić długą rozmowę z Mariuszem Grabowskim, właścicielem organizacji GROMDA.

Prezes Grabowski w pewnym momencie odniósł się do ilości zgłoszeń jaka do niego trafiła. Wielu fighterów „dobija się” do telefonu Mariusza Grabowskiego i liczy na występ na gali GROMDA 15. Co na ten temat powiedział szef organizacji?

Szef organizacji GROMDA o zgłoszeniach na galę GROMDA 15:

„Ja też nie chcę dzisiaj deklarować i mówić, że na Gromdzie numer 15 wszyscy ci zawodnicy wystąpią bo nie ukrywajmy, ja bym wam pokazał teraz swój telefon, wiadomości które zawiera… Jest naprawdę zgłoszeń zawodników, którzy mają z nami kontrakty bardzo dużo. Ja po prostu nie jestem w stanie wystawić też wszystkich bo wiadomo te emocje musimy stopniować. Chcemy się zrewanżować za Gromdę 14, ale na pewno już mamy trzy zestawienia takie na Gromdę 15, że będą elektryzowały.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments