szef ksw o walce wrzosek vs bajor video

Szef KSW o walce Wrzosek vs Bajor [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2024

Martin Lewandowski szef KSW wypowiedział się na temat propozycji walki, która wyszła od Arkadiusza Wrzoska. Warszawiak chciałby się bić z Szymonem Bajorem.

Arkadiusz Wrzosek zanotował szybką wygraną dwa tygodnie temu na gali KSW 94 w Ergo Arenie. Doskonały kickbokser po zwycięstwie wyraził chęć stoczenia pojedynku z Szymonem Bajorem.

Jaru przeprowadził długą rozmowę z Martinem Lewandowskim. Co szef federacji KSW sądzi na temat tego zestawienia?

– Słuchaj no jest to ciekawa propozycja natomiast ja bym widział wcześniej jeszcze Arka z zawodnikami, którzy są wyżej od niego, czasami dużo wyżej, ale nie celować w tych topowych zawodników. Nie dlatego, że nie doceniam czy obawiam się o jego umiejętności przede wszystkim parterowe i zapaśnicze. Już dwukrotnie ludzie pukali się w głowę przy zestawieniach Arka, a on udowadniał…

– Tutaj to nie jest tez jakiś missmatch z Szymonem, tylko mamy jakieś drabinki i też nie chciałbym żeby jeden zawodnik nagle przeskakiwał o siedem oczek do góry. Nie mam jakiejś klarownej decyzji, bo nie wróciliśmy jeszcze w firmie do tego zestawienia, chyba że będzie jakiś hype na to. Bo też trzeba patrzeć na to, że kibice i media mogą się domagać tego zestawienia i będziemy gdzieś powiedzmy w okolicy Bajora (w Rzeszowie) tam się poruszali z galą, jest to jakaś opcja.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments