szef ksw o medialnym pojedynku pudzianowski vs hall

Szef KSW o medialnym pojedynku Pudzianowski vs Hall

Bartosz Sobczak
6
Opublikowano: 13 czerwca 2024

Martin Lewandowski wypowiedział się na temat potencjalnej walki wokół której sporo jest szumu w mediach. Szef KSW o pojedynku Mariusz Pudzianowski vs Eddie Hall.

W ciągu tygodnia w internecie pojawiło się mnóstwo publikacji o możliwej walce Mariusza Pudzianowskiego z Eddiem Hallem. Obaj zawodnicy są na tak i chętnie stoczą pojedynek w klatce. Temat podłapały nie tylko branżowe media, a nawet zwykłe dzienniki i portale niezwiązane zupełnie ze sportem. To pokazuje jak medialnym pojedynkiem jest zestawienie Pudzianowski vs Hall.

Martin Lewandowski podczas rozmowy z Arturem Mazurem w programie Klatka po klatce przyznał, że w przeszłości rozmawiał już z Eddiem Hallem. Było to jednak wiele lat temu.

Miałem okazję rozmawiać z Hallem jakiś czas temu, jak on dopiero myślał o tym, że może coś by w MMA porobił, jeszcze za czasów kiedy u nas freak fighty były szanowane. I tyle i się zakończyła moja korespondencja z nim.

Teraz szef KSW zapowiada, że będzie musiał się skontaktować z byłym mistrzem świata Strongman i zapytać go o to czy faktycznie jest gotowy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

– Teraz jakby temat odżył. Trzeba się zwrócić do Eddiego i zapytać: What’s up man? Czy to był żart, czy rzeczywiście masz coś na myśli wyzywając Pudziana, czy po prostu robisz sobie dobry PR? Więc nie wiem, nie gadałem jeszcze.

Kto wygrałby walkę Pudzian vs Hall?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
11
1
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
29 dni temu

Pudzian powinien zawlczyć z Parobcem.

STIVEN
Reply to  DON
26 dni temu

Jaki sens taka walka by miała dla Pudziana ?

Spajku
28 dni temu

Lepiej by było zestawić Pudzille z Goat’em…

Łukasz
Reply to  Spajku
28 dni temu

Dlaczego lepiej? Bo jakis Parobiec tego chce? XD

Alpacino31
Reply to  Łukasz
27 dni temu

Parobiec to Goat! Więc szanuj, paszczurze.

Kryspin
Reply to  Alpacino31
27 dni temu

Parobiec to cymbał, który nic Pudzianowi nie daje i chce robić sobie na nim PR i rozpoznawalność, więc Pudzian nigdy z nim nie zawalczy. Natomiast walka z Hallem to kupa kasy dla wszystkich w koło, więc pewnie się odbędzie. Proste